Amerikāņu dziedātāja un aktrise Demija Lovato aplikācijā “Instagram” publicējusi fotogrāfiju, kurā redzamas viņas auguma nepilnības.

Šis ir teksts zem fotogrāfijas:

“Šīs ir manas lielākās bailes – neuzlabota fotogrāfija, kurā esmu bikini. Un, uzminiet nu, tas ir celulīts! Esmu nogurusi no mana ķermeņa uzlabošanas fotogrāfijās (jā, pārējās bikini bildes ir uzlabotas – man tas nepatīk, bet tā ir patiesība), lai atbilstu citu cilvēku skaistuma standartiem,” 
 “Gribu jaunu nodaļu savā dzīvē, kura ir par autentiskumu, par to kāda es esmu, nevis skriet pakaļ kāda cita skaistuma standartiem. Te nu es esmu, es nekautrējos un nebaidos, un esmu lepna par savu īsto ķermeni!”

Pagājusogad  24. jūlijā Demija tika atrasta bezsamaņā savās mājās Losandželosā, jo pārdozēja narkotikas. Demija savās intervijās nav slēpusi, ka cieš no dažādām atkarībām, kuras pamatīgi sagandējušas viņas dzīves kvalitāti un galvenokārt ķermeni. Pēc pēdējā pārdozēšanas  dziedātāja ir “tīra” un atzinusi, ka vairāk nelito narkotikas. Liels iemesls tam, ka mūziķe izlēmusi vairs neaizrauties ar narkotikām ir mūziķa Maka Millera nāve, viņš mira pārdozējot un tas Demijai atvēra acis. Demija pirms 4 gadiem 
intervijā modes žurnālam “Elle”  sacīja, ka domājusi par pašnāvību jau no 7 gadu vecuma! Demija jau no agras bērnības uzsākusi aktrises karjeru, viņa 6 gadu vecumā tēlojusi bērnu televīzijas seriālā “Barney and Friends”.

Foto

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. 🙏🏼🙌🏼🤷🏻‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. 💗 #nationalcelulliteday #celluLIT 🔥🔥🔥

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?