Argentīniešu polo spēlētājs Načo Figerass nācis paudis emocionālu atbalstu Saseksas hercogu pārim – Meganai Mārklai un princim Harijam. Načo uzskata, ka Megana saņem nepamatotu preses kritiku.

Sportists, kurš ir viens no izcilākajiem polo spēlētājiem pasaulē un ir arī titula “Deivids Bekhems polo spēlē” ieguvējs, ilgus gadus draudzējas ar princi Hariju. Načo nesen viesojās populārajā Elenas Dedženeresas TV šovā un paziņoja, ka šobrīd Megana kļuvusi par īstenu mediju sazvērestības upuri.

Načo savā “Instagram” kontā dalījies ar šo video un pateicies šova vadītājai Elēnai par to, ka viņa ir viena no tiem nedaudzajiem žurnālistiem, kas nepiedalās bijušās amerikāņu aktrises “raganu medībās” un pat reizēm cenšas Meganu aizstāvēt.

Video

Foto

Načo uzskata, ka viņam ir jāaizstāv Harijs un jāpauž sava nostāja publiski. “Es vienkārši zinu, zem kādas “lupas” viņi atrodas savā ikdienā. Es esmu redzējis, kā tas notiek jau no paša sākuma,” –  sacīja sportists. Spriežot pēc viņa vārdiem, visgrūtāk ir tieši Meganai, kura nepārtraukti saskarās ar preses kritiku. “Viņa atteicās no visa, kas bija viņas dzīvē viena cilvēka dēļ, kuru iemīlēja.” Načo uzskata, ka Meganas cenšas šo pasauli darīt labāku un, ka viņa ir pelnījusi sabiedrības atbalstu un sapratni. Megana ar princi Hariju regulāri piedalās labdarības pasākumos un ļoti cenšas būt labs paraugs sabiedrībai.

Jau rakstijām, ka vizītes laikā Āfrikā princis Harijs paziņoja, ka viņš ar Meganu ir iesūdzējuši tiesā vienu no britu izdevējiem par to, ka viņi publicēja fragmentu no Meganas rakstītas vēstules savam tēvam.

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?