Leģendārā kinozvaigznes Džordža Klūnija un viņa sievas, advokātes Amalas ģimenes laime esot visai apdraudēta! Izrādās, ka Amala savu vīru ir  pieķērusi krāpšanā.

Džordžs uzsācis romānu ar 30 gadus veco kolēģi no reklāmas filmēšanas laukuma – aktrisi Brī Lārsoni. Abi aktieri iepazinušies  “Nespresso” reklāmas rullīša filmēšanas laukumā. Aktieru kolēģi  esot pamanījuši, ka Džordžs kā īpaši izturas pret Brī, bet jaunā aktrise esot “atbildējusi” aiz pieklājības. Brī ir brīva sieviete un viņa šobrīd nav pastāvīgās attiecībās, bet viņai ir bijušas attiecībās ar diezgan daudzām Holivudas zvaigznēm.

Par Džordža aizraušanos tapis zināms arī viņa sievai Amalai. Pavisam nesen pāris tika pieķerts karstasinīgā strīdā, kas norisinājies abu piektās kāzu gadadienas vakarā. Džordžam un Amalai, kādā smalkā restorānā bijušas vakariņas  kopā ar draugiem – supermodeli Sindiju Kraufordi un viņas vīru Rendiju. Vakariņu sākumā nekas nav liecinājis par konfliktu, bet to  noslēgumā Džordžs paguvis saraudināt savu sievu un tas viss ticis iemūžināts paparaci kamerās! Vai pāra attiecības piemeklējusi krīze? 

Foto

View this post on Instagram

❤️ #amalclooney #georgeclooney #clooney #love

A post shared by Amal Clooney (@amalclooneyy) on

View this post on Instagram

Hi

A post shared by Brie (@brielarson) on

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?