7.decembrī Rīgā, Kongresu namā un 8.decembrī Daugavpils teātrī “Ņevinniju radošais nams” izrādīs jaunu projektu – lirisku komēdiju “Atdošu vīru labās rokās”, kas tapusi pēc izcilā dramaturga un scenārista Emīla Braginska lugas “Iedomu spēle”. 

Iestudējuma galvenais varonis ir Pāvels Antošins, kas sevi uzskata par labu vīru un tēvu. Reiz mierīgo ikdienu satricina nepatīkama ziņa: viņš uzzina, ka sieva aizgājusi pie cita vīrieša un vēl savā vietā piedāvā draudzeni. Notikumu pavērsiens apstulbina Antošinu un liek viņam operatīvi risināt šo sarežģīto situāciju.

Galerija

Izrādes autori ir sekojuši komēdiju meistara Braginska (“Stacija diviem”, “Dienesta romāns”, “Likteņa ironija”, “Sargies auto”, “Garāža”) stilam un no ikdienišķas situācijas izveidojuši pamācošu fabulu. Uz skatuves vienas ģimenes ērmotais stāsts pārvēršas traģēdijā, kuras varoņi cieš un cenšas atrast savu ceļu. Rezultātā viņi pārvar visas ķibeles un iegūst jaunu dzīves jēgu – mīlestību. 

Iestudējumā darbojas interesants aktieru sastāvs: Jana Poplavska – nepārspējamā pasaules kino Sarkangalvīte, televīzijas un radio raidījumu vadītāja, pedagoģe, teātra un kino aktrise, Irina Lačina — “valsts galvenās čigānietes” Svetlanas Tomā mantiniece, Vadims Kolganovs – KF nopelniem bagātais mākslinieks, kas kļuva slavens ar aktierdarbu seriālā “Tatjanas diena”, teātra “Modernās lugas skola” vadošais aktieris, Vjačeslavs Ņevinnijs jaunākais – PSRS Tautas mākslinieka Vjačeslava Ņevinnija dēls, cienījams dinastijas turpinātājs, Maskavas Mākslas teātra vadošais aktieris un Ņevinniju radošā nama vadītājs, kā arī teātra “Satirikon” jaunā aktrise Asja Kaļiņina un “Mēness teātra” aktieris Aleksandrs Bobrovs. Biļetes uz izrādi ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Informatīvi atbalsta Dieviete.lv

Autors: Teātra un koncertaģentūra PARTER.LV

07.11.2019.

 

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?