2 C
Rīga
piektdien, novembris 27, 2020

Prinča Čārlza sieva Kamilla vēlas palīdzēt Meganai Mārklai

 

Prinča Čārlza sieva Kamilla, Kornvolas hercogiene, nesen ir izrādījusi vēlmi atbalstīt Meganu Mārklu, jo redz, cik lielu postu Meganas un prinča Harija ģimenei nodara britu prese.

Pirms neilga laika tapa filma “Harijs un Megana: Āfrikas ceļojums” šī filma kļuva par visai lielu pārsteigumu daudziem karaliskās ģimenes faniem un britu karaliskās ģimenes locekļiem. Šajā dokumentālajā filmā Megana Mārkla sūdzējusies, ka jūtas “iztukšota” dzīvodama šajā ģimenē.

Megana pastāstīja, ka jūtoties briesmīgi preses regulāro pārmetumu un spiediena dēļ. Prinča Čārlza sieva Kamilla ļoti labi saprot jauno hercogieni un vēlas viņai palīdzēt. Viņa bija tā, pār kuru gāzās negatīvas emocijas un pamatīga kritika pēc tam, kad princis Čārlzs izšķīrās no lēdijas Diānas. Pēc Diānas bojāejas viss kļuva daudz ļaunāks, viņa saņēma vēl pamatīgākus preses uzbrukumus, Kamilla tolaik maksimāli ignorējusi presi, bet atzīst, ka tas nebija viegli.

“Kamilla, tāpat kā citi karaliskās ģimenes locekļi līdz filmas pirmizrādei nenojauta, ka Harijs un Megana jūtas tik nospiesti. Kamilla vēlas, lai visi dzīvotu kopā un būtu laimīgi. Viņas devīze – turpināt dzīvot un smaidīt. Viņa nevēlas redzēt, kā ģimenē kāds  cieš. Kamilla iemīļojusi Meganu, un vēlas viņu atbalstīt” – izdevumam “Daily Mail” sacījis kāds karaliskās ģimenes draugs.

Karaliskās ģimenes biogrāfe Sallija Bedella Smita uzskata, ka Kamilla atrodas “unikālā stāvoklī un varot palīdzēt Meganai”. Kamillai ir pietiekoši daudz pieredzes un sirsnības. “Es uzskatu, ka Kamillai Meganu atbalstīt būs viegli, jo viņa saprot, kā viņa jūtas. ” – izdevumam sacīja Sallija. Karaliskās ģimenes biogrāfe arī apgalvo, ka Megana varētu daudz ko mācīties no Kamillas, jo  viņas abas dažādos dzīves periodos ir bijušas preses uzmanības centrā. Sallija arī novērojusi, ka Kamilla ir laipna pret žurnālistiem un neatsaka fotogrāfēties, viņas stratēģija ir sirsnīga attieksme pret britu presi, varbūt arī Megana varētu apdomāties par šādu pieeju.

Foto

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!