20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Megana Mārkla lidojusi uz Ameriku, lai atbalstītu tuvu draudzeni (+VIDEO)

 

Pasaulslavenā tenisiste Serēna Viljamsa, kura ir ļoti tuva Meganas Mārklas draudzene, atklājusi, ka septembrī viņu apciemojusi Saseksas hercogiene. Interesanti, ka Meganai nemitīgi tiek pārmests, ka viņa izmantojot privātās lidmašīnas, bet uz šo spēli hercogiene no Lielbritānijas uz ASV devās ar ekonomisko avioreisu!

Meganai patīk apmeklēt Serēnas spēles.  Serēna Viljamsa tikās finālspēlē ar tenisisti Bjanku Andresku Atklātajā ASV čempionātā.

Toreiz pils pārstāvji ziņoja, ka šī Meganas Mārklas vizīte uz Ameriku nav oficiāla un izrādās, ka šajā braucienā Megana bija devusies kopā ar mazo Ārčiju, kuram tolaik bija vien 4 mēneši! Princis Harijs nedevās šajā ceļojumā, bet rūpējoties par Meganas drošību, viņai šajā braucienā līdzi devies miesassargs.

“Ir brīnumaini, ka tev ir tādi draugi, kuri dara apbrīnojamas lietas, nemaz neskatoties uz to, ka viņus zem lupas vēro teju visa pasaule! Šis ceļojums bija tikai viena no tām lietām, ko Megana ir darījusi manā labā! Es esmu pārliecināta, ka es pati šādu spiedienu neizturētu un nevarētu tā dzīvot. Megana ir ļoti stipra, viņa ir lielisks cilvēks,” – paziņoja Serēna Viljamsa.

Tenisiste Meganu nosaukusi par ļoti stipru sievieti, kurai šajā stresainajā ikdienā ir izdevies saglabāt mīļumu un maigumu. Serēna uzskata, ka Megana nav mainījusies, kad kļuva par prinča Harija sievu. Serēna piebilda, ka starp viņām ir tuva draudzība, abas dāmas regulāri sazvanās un atbalsta viena otru. 

Foto

View this post on Instagram

Having attended the 10th Annual One Young World opening ceremony on Tuesday, The Duchess of Sussex was joined today by The Duke of Sussex for a round table discussion on gender equity with OYW and Queen’s Commonwealth Trust young leaders. Over the last few days, these young leaders became @OneYoungWorld ambassadors with the intention to return to their communities and further existing initiatives to help change the world for the better. This year OYW partnered with the @Queens_Commonwealth_Trust, of which The Duke and Duchess are President and Vice-President respectively, to provide scholarships to young leaders driving positive social impact in the Commonwealth. This was the most exciting collaboration between two groups The Duchess is passionate about and has been working with for some time. For more information and highlights from the week and how you can support these incredible leaders and their initiatives, visit @OneYoungWorld Photo © SussexRoyal / PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

View this post on Instagram

@serenawilliamsjewelry is LIVE.

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here