No 10. decembra tirdzniecības centrā Domina Shopping darbu sāks vērienīgākais Ziemassvētku tirdziņš Latvijā, kas šogad atzīmēs arī savu 10 gadu jubileju un pulcēs vēl vairāk tirgotāju, nekā iepriekšējos gadus. Tajā piedalīsies teju 150 Latvijas amatnieku, rokdarbnieku un mājražotāju, no kuriem būs iespēja iegādāties dažādus gardumus, mājas vīnu, adījumus, dabīgo kosmētiku, latviešu dizaina apģērbu, rotaļlietas, sveces un citus pašmāju ražojumus. Vienlaikus jau piekto gadu norisināsies arī Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonda (IMSA Fonds) Labdarības tirdziņš, kuru pārstāvēs 50 tirgotāji – seniori un cilvēki ar invaliditāti.

Svētku galdam. Tirdziņā būs iespēja sagādāt dažādus gardumus svētku galdam un saldām dāvanām – piparkūkas ar dabīgām glazūrām, grauzdētas mandeles ar ķiplokiem, augļu un ogu konfektes, dažādus sierus, zāļu tējas un šokolādes jebkurai gaumei, kā arī Latvijas ogu un rabarberu vīnus un daudz citu neikdienišķu našķu svētku reizēm.

Dāvanas sievietēm un vīriešiem. Plašajā klāstā ikviens varēs atrast kāroto un iegādāties dāvanas saviem mīļajiem. Dabīgā kosmētika, rotu kolekcijas, kas darinātas no stikla, koka, herbārija, dabīgajiem akmeņiem, mežģīnēm vai pērlītē, filcētas brošas un latviešu dizaineru apģērbs patiks sievietēm, bet vīrieši atzinīgi novērtēs ādas maku, datorsomu, jostu vai siltus dūraiņus.

Galerija

Ziemassvētku noskaņas radīšanai. Svētku rotājumi rada īpašu noskaņu. Tirdziņā plašā piedāvājumā būs pieejami dažādi eglīšu, palmu eļļas sveces, aromātiskās koka bumbiņas atmosfēras radīšanai vai keramikas izstrādājumi, kas radīti ar siltām domām par gaidāmajiem svētkiem. Īpašu sirsnību un siltumu – dāvinot, saņemot un arī valkājot – sniedz vilnas zeķes, kas pieejamas visdažādākajās krāsās un rakstu kombinācijās. 

Idejas lieliskām dāvanām. Plaša izvēle būs bērnu rotaļlietu un apģērbu sortimentā – pašrocīgi gatavotas koka rotaļlietas, siltas cepures un zeķītes, zīdaiņu apģērbs un aksesuāri, roku lelles teatrālām rotaļām vai zābaciņi bērniem. Pusaudžiem patiks kāda laba gada spēle, kas radīta no koka, kā arī radio-vadāmā tehnika un tās aksesuāri.  Plašajā klāstā atradīsiet arī košas un neierastas vannas bumbas, dabīgos lūpu balzāmus, ķermeņa skrubjus, dabiskus uztura bagātinātājus, dizaina traukus un daudz citu lielisku ideju īpašām dāvanām sev un tuviniekiem.

Labdarības tirdziņš ar senioru un invalīdu dalību

Labdarības tirdziņā būs iespēja saviem tuviniekiem sarūpēt dāvanas, kuras no sirds darinājuši seniori un cilvēki ar invaliditāti no visas Latvijas. No visgardākajām piparkūkām līdz smalkām rotām un ādas somām – ikviens varēs atrast savai gaumei piemērotus darinājumus un atbalstīt senioru uzņēmību. Labdarības tirdziņā ik gadu var sarūpēt arī siltus cimdus, zeķes un šalles, kurus seniori meistaro tirdziņam jau no vasaras sākuma.  

“Labdarības tirdziņš ir ļoti gaidīts notikums mūsu senioru vidū. Dalībnieku cītīgi darinātās preces iepriecinās kā lielos, tā mazos. Iegādājoties kādu no pašdarinātajām dāvanām, mēs ne tiki finansiāli atbalstām seniorus un cilvēkus arī īpašajām vajadzībām, bet arī dodam ticību saviem spēkiem un apņemšanos turpināt iesākto. Aicinu nepaiet garām labdarības kastītei, kuru arī darinājuši paši tirdziņa dalībnieki, jo visi tajā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām kāda kultūras pasākuma apmeklējumam,” atklāj Aina Giptere, IMSA Fonda priekšsēdētāja.

Tūkstošiem sirsnīgu dāvanu varēs iegādāties lielākajā Ziemassvētku tirdziņā Latvijā, kas t/c Domina Shopping norisināsies no 10. līdz 27. decembrim. Tirdziņa darba laiks: katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21:00. Darba laiks svētku dienās: 24. decembrī no plkst. 10.00 līdz 20.00, 25. decembrī no plkst. 12.00 līdz 20.00., 31. decembrī  no plkst. 10.00 līdz 20.00. 

Informatīvi atbalsta Dieviete.lv

Autors: t/c Domina Shopping

10.12.2019.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?