1 C
Rīga
pirmdien, novembris 30, 2020

Otrdien labdarības maratonu “Dod pieci!” apmeklēs Baltijas valstu prezidenti (+VIDEO)

 

Otrdien, 17.decembrī, labdarības maratona “Dod pieci!” stikla studijā viesosies Latvijas prezidents Egils Levits, Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida un Lietuvas prezidents Gitans Nausēda.

Rīt plkst.12 sāksies ikgadējais Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons “Dod Pieci!”. Pusdienlaikā “pieci.lv” dīdžeji Toms Greviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale tiks ieslēgti īpašajā stikla studijā Doma laukumā, lai 152,5 stundu tiešraidē atskaņotu tikai par ziedojumiem izvēlētas dziesmas un runātu par cieņpilnu mūža nogali.

Zomerovska norādīja, ka, paužot atbalstu labdarības maratona norisei, atklāšanas dienā plkst.15.45 stikla studijā viesosies Latvijas prezidents, Igaunijas prezidente un Lietuvas prezidents.

Kā ziņots, ik gadu labdarības maratons “Dod pieci!” aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu un atbalsta tās sabiedrības grupas, kurām tas nepieciešams. Ziedojumi līdz šim ir novirzīti vientuļiem senioriem, bērniem ar īpašam vajadzībām, vēža slimnieku sociālajai rehabilitācijai, atbalsta programmai ģimenēm, kuras vēlas audzināt bērnus no bērnu namiem, kā arī jauno vecāku mācību programmas izveidei.

Šogad pasākumā vāc līdzekļus šķidrās pārtikas iepirkšanai cilvēkiem, kuri paši vairs paēst nevar. Tāpat ziedojumi palīdzēs citiem paliatīvās aprūpes pacientu atbalsta pasākumiem – fizioterapeita palīdzībai, uztura speciālista konsultācijām, transporta pakalpojumiem un citiem pasākumiem.

Labdarības maratona 152,5 stundās stikla studijā dienu un nakti ar priekšnesumiem viesoties vairāk nekā 100 dažādi mūziķu kolektīvi un solo mākslinieki. Zomerovska skaidroja, ka ziedotāju izvēlētās dziesmas mīsies ar studijas viesu – nozares ekspertu intervijām, kā arī personīgiem ziedotāju pieredzes stāstiem par paliatīvo aprūpi un tuvinieku dzīves noslēgumu.

Video

Foto

 

Autors: nozare.lv

16.12.2019.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!