4 C
Rīga
trešdien, aprīlis 14, 2021

Holivudas aktieris Kērks Daglass miris 103 gadu vecumā (+VIDEO)

 

Holivudas kinoaktieris Kērks Daglass trešdien miris 103 gadu vecumā, paziņoja viņa dēls aktieris Maikls Daglass sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram”.

“Es un mani brāļi ar lielām skumjām paziņojam, ka Kērks Daglass šodien aizgājis no mums,” rakstīja Maikls Daglass savā “Instagram” paziņojumā.

“Pasaulei viņš bija leģenda, aktieris no kinofilmu zelta laikmeta, kurš nodzīvoja līdz saviem zelta gadiem; humānists, kura uzticība taisnīgumam un lietām, kam viņš ticēja, mums visiem bija standarts, uz kuru tiekties. Tomēr man un maniem brāļiem Džoelam un Pīteram viņš bija vienkārši Tētis.”

“Kērka mūžs tika labi nodzīvots, un viņš atstāj mantojumu filmās, kuras pārdzīvos nākamās paaudzes, un vēsturē kā ievērojams filantrops, kurš centās palīdzēt sabiedrībai un nest mieru planētai.”

Daglass, sākotnējā vārdā Isers Daņielovičs, dzimis Amsterdamā no Krievijas izceļojušu ebreju ģimenē, bet izaudzis ASV Ņujorkas štatā. 

Daglass savā sešus gadu desmitus ilgajā aktiera karjerā filmējies apmēram 90 kinofilmās, lielākoties tēlojot skarbus vīriešus.

Viņš trīsreiz tika nominēts “Oskaram” kā labākais aktieris galvenajā lomā, bet saņēma “Oskaru” tikai 1995.gadā par savu pusgadsimtu ilgo darbību kino jomā.

Video

Autors: nozare.lv/Dieviete.lv

 
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!