7 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

4 pēdējā brīža idejas Valentīna dienas pavadīšanai!

 

Jūrmala ir kā radīta Valentīna dienas sagaidīšanai. Īpašo dienu Jūrmalā var izbaudīt pie jūras, gleznainajā Lielupes krastā, Lielā Ķemeru tīreļa ezeros slīdot ar kanoe laivu vai vērojot krāsu spēles debesīs un ūdenī. Arī pilsētas viesnīcas un restorāni ir sarūpējuši neaizmirstamu brīvdienu iespējas. 

Šogad 14. februāris iekrīt piektdienā, un saule Jūrmalā rietēs neilgi pēc pieciem vakarā. 

Džeza koncerts mīlestības svētkos

Muzikālu baudījumu piedāvā Dzintaru koncertzāle: 14. februāra vakarā tā aicina uz “Piektdienas vakara šovu Valentīndienā”, kurā uzstāsies tādi pazīstami mūziķi kā Aminata, Dināra Rudāne, Rūta Dūduma-Ķirse, The Ludvig, Dagnis Roziņš, The Beach Band u.c. Valdzinošā mūzikas programma ar izcilu džeza klasiku, Ellas Ficdžeraldas, Reja Čārlza, Lūisa Ārmstronga un latviešu komponistu skaņdarbiem sola skaistu vakaru vēsturiskajā koncertzālē jūras krastā.

Romantiskas vietas, kur vērot saulrietu 

24 kilometrus garajā un daudzveidīgajā Jūrmalas pludmalē klusu vietiņu sev atradīs ikkatrs. No Dzintariem līdz Majoriem liedagu var nostaigāt pa koka laipu, kas nepilna kilometra garumā stiepjas paralēli jūrai un vakarā ir izgaismota. Pumpuros smilšu sanesumi ir zaļāki nekā citviet. Kauguros liedags vietām ir pavisam šaurs. Bet it visur atradīsiet soliņu, uz kura apsēsties.

Pasakā ārpus laika nonāksiet Lielajā Ķemeru tīrelī, kur katrs purva ezeriņš un akacis atspīd saulrieta debesu toņos, bet izbūvētā laipa ar skatu torni ļauj neskarto ainavu vērot no drošas vietas. Unikālu piedzīvojumu piedāvā “Ozolaivas”: Lielā Ķemeru tīreļa ezeros saullēkta vai saulrieta laikā netraucēti slīdēt kopīgā kanoe laivā. 

Vakariņas divatā

Ja plānojat Valentīna dienas saulrietu vērot, baudot romantiskas vakariņas, vairāki Jūrmalas restorāni un kafejnīcas atrodas jūras krastā un atvērti visu gadu: “36. Line Grill Restaurant” Dubultos un “Light House Jūrmala” Dzintaros. Majoru pludmalē ir mājīga kafejnīca “Simply Beach House”, bet Kauguros jūras krastā iekārtots krogs “Kūriņš”, kur sātīgi paēst. To, kā saulrieta laikā mainās upes ainava, var vērot, sēžot pie galdiņa restorānā “Laivas” Lielupē. 

Pērļu vannas un divvientulība 

Vakara noslēgumā pāriem ir iespēja baudīt romantisku atpūtu kādā no kūrortpilsētas viesnīcām, kas sarūpējušas īpašas spa procedūras. Palutiniet sevi un otro pusīti ar masāžām, pērļu vannām, peldi baseinā un noslēgumā gardām vakariņām restorānā. Plašo piedāvājumu klāstu iepazīstiet visitjurmala.lv!

Autors: Jūrmalas tūrisma informācijas centrs

13.02.2020.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here