Panorāma skaidro, kā pareizi ievērot distancēšanos, šajā video tiek atbildēts uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja arī tev ir kāds jautājums, tad sūti to uz Panorāmā norādīto WhatsApp tālruni – 20553333, atgādinām, ka uz numuru nav jāzvana, bet rakstiskā veidā jānosūta sev interesējošais jautājums. Sargāsim sevi un savus mīļos!

Informējam, ka Valsts policija nesoda, ja privātā transportlīdzeklī brauc vairāk nekā divas personas. Vēršam uzmanību, ka valdības pieņemtie ārkārtējās situācijas ierobežojumi pēc būtības neattiecas uz personu atrašanos privātajās automašīnās, tomēr, kontrolējot citus ārkārtējās situācijās ierobežojumus, policija arī preventīvi uzrauga un atsevišķos gadījumos arī pārbauda automašīnas.
 
Gadījumos, ja vairāk nekā divas personas, kas nav vienas ģimenes locekļi, pārvietojas vienā automašīnā, policijai šobrīd NAV iemesla to vērtēt kā pārkāpumu.
 
Tomēr vienlaicīgi aicinām personas izturēties atbildīgi un nerekomendējam šādi rīkoties – izvērtējiet nepieciešamību pārvietoties ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem, kuros pēc būtības nav iespējams ievērot divu metru distanci.

Video

Autors: Panorāma/Valsts policija

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?