2 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

3 rituāli katram rītam, lai noskaņotu sevi veiksmīgai dienai!

Dieviete.lv
 

Ja tu vēlies, lai tava diena izdodas, ir produktīva un veiksmīga, katru rītu veltī pāris minūtes maziem rituāliem. Tie vairos tavu pašpārliecinātību un motivēs aktīvam darbam.

Notici veiksmīgam priekšmetam

Bieži vien var dzirdēt, ka cilvēki stāsta par saviem veiksmīgajiem krekliņiem, apakšbiksēm, zeķēm, monētām, atslēgu piekariņiem un citiem priekšmetiem. Tev ir tāds priekšmets? Nav? Tad steidz tādu atrast!

Piemēram, iedomājies par kaut ko, kas bija tev līdzi vai uzvilkts veiksmīgā brīdī/ notikumā. Kāpēc gan tas nevarētu nest tev veiksmi vēl kādreiz?

Tam nav jābūt nekam lielam. Tā var būt arī poga mēteļa kabatā. Galvenais, lai tu notici tam, ka šis priekšmets spēj nest tev veiksmi!

Dominējošā poza

Kājas plecu platumā, rokas uz gurniem. Ja tu nedaudz pastāvēsi šajā dominējošajā pozā, tu uzlādēsi sevi ar pārliecību par sevi un gūsi spēku pieplūdumu.

Pirms sapulcēm, darba pārrunām vai prezentācijām tas ir īpaši iedarbīgi. Sajūti savu spēku un pielieto to praksē!

Aizdomājies par veiksmīgu iznākumu

Tā ir kā maza meditācija. Pirms došanās ārā no mājas vizualizē dienas gaitu. Iedomājies, kā notikumiem būtu jārisinās un notice, ka tā arī būs. Dari to katru dienu mēneša garumā un tu pamanīsi, ar kādu viegluma sajūtu tu dodies pretīm jaunai dienai!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!