6.9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 18, 2021

5 idejas atpūtai dabā: Valentīndiena Jūrmalā

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs 12/02/2021
 

Jūrmala ziemā ir viena no romantiskākajām pilsētām Latvijā – izsmalcināta koka arhitektūra, aizsalis jūras krasts, balti Lielupes līkumi un piesniguši priežu meži. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs piedāvā piecas idejas gada romantiskākās dienas pavadīšanai svaigā gaisā. 

Romantisks foto jūras krastā

Šogad 14. februāris ir svētdienā, un saule rietēs plkst. 17.25. Klusu vietiņu ar drošu distanci saulrieta vērošanai 24 kilometrus garajā Jūrmalas pludmalē atradīs ikviens. Izcila vieta romantiskam foto ir jauns sirds formas fotostends Dzintaru pludmalē uz jūras fona. 

Foto orientēšanās pastaiga “Kūrorta romantika Bulduros” 

Valentīndienas pastaigu var apvienot ar romantisku detaļu atrašanu Jūrmalas ielās. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidojis foto orientēšanās spēli “Kūrorta romantika Bulduros” ar 23 kontrolpunktiem. Foto maršrutā iekļauti ēku fasādes dekori, mīlestības zīmes, veiksmes simboli. Maršruta karte ar fotogrāfijām pieejama vietnē www.visitjurmala.lv.

Aktīvā atpūta diviem

Jūrmala ir garākā pilsēta Latvijā, un liedags visā tā garumā ir iekļauts divos Jūrtakas posmos. Aktīvās atpūtas cienītāji var doties pārgājienos visas dienas garumā. Jūrtakas maršruts “Ragaciems–Dubulti” ir 22 kilometrus garš un sākas ārpus pilsētas – zvejniekciemos. Tālāk tas turpinās jau Jūrmalā no Jaunķemeriem līdz pat Dubultiem, kur var iet vai nūjot pa Rīgas jūras līča platāko smilšu pludmali. Otrs Jūrtakas posms “Dubulti–Lielupe–Bulduri” ir 15 kilometrus garš. Valentīndienā var nodoties arī slēpošanai. Pludmales kāpās no Lielupes ietekas jūrā līdz pat Jaunķemeriem ir izveidota 22 kilometrus gara trase klasiskajai distanču slēpošanai, tāpat distanču slēpošanas trase pieejama Dzintaru mežaparkā. 

Pikniks Baltajā kāpā

Vairāk nekā pusi Jūrmalas teritorijas klāj meži. Ikviens var izplānot Valentīndienas pikniku Jūrmalas dabā, piemēram, pludmalē pie jūras vai priežu ielokā. Viena no skaistākajām vietām piknikam noteikti ir Baltā kāpa, kas slejas Lielupes labajā krastā starp Priedaini un Vārnukrogu. Pikniku upmalā var sarīkot arī labiekārtotās vietās, piemēram, Ezeru ielas galā.

Pastaiga pa mazāk zināmām Jūrmalas vietām 

Romantisku pastaigu var apvienot ar kūrortpilsētas vēstures iepazīšanu. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidojis piecus pastaigu maršrutus no Lielupes līdz Dubultiem. Tajos var iepazīst kūrortpilsētas vēsturi, Jūrmalai raksturīgākās koka arhitektūras pērlēs un izcilu personību dzīves stāstus. Ar Jūrmalas maršrutiem var iepazīties www.visitjurmala.lv/lv/redzi-un-dari/apskates-vietas/marsruti/

 

1 KOMENTĀRS

 1. Mēs dzīvojam 21. gadsimta Eiropā. Latvieši ir svabada tauta, kas dzīvo Latvijā – brīvā un neatkarīgā valstī. Viduslaiki, kad katoļu baznīca spīdzināja un dedzināja ateistus, dažādu ticību pagānus, ķecerus (kristiešus, kuri interpretē Bībeli pa savam nevis pēc Vatikāna oficiālās nostājas), seksuālās minoritātes un citus baznīcai nevēlamus cilvēkus, ir beigušies. Viduslaiki – neiecietības un kristietības šovinisma laiki – ir aizgājuši prom. Tagad ir laiks iecietībai un sapratnei. Dievu un pasauļu ir ļoti, ļoti daudz. Cilvēki šajā pasaulē ir dzimuši, lai gūtu fiziskās pasaules pieredzi. Mēs esam Dabas Mātes bērni. Dažādi Dievi ir radījuši mūsu dvēseles, tomēr tieši Dabas Māte ir radījusi mūsu fiziskos ķermeņus. Dvēselei nav dzimuma. Dvēsele pieņem tā fiziskā ķermeņa (trauka) dzimumu, kurā tā ir inkarnējusi (pārdzimusi). Fiziskais ķermenis ir tikai trauks dvēselei. Šajā inkarnācijā mēs esam piedzimuši kā cilvēki, taču nākamajās reinkarnācijās mēs varam pārdzimt kā elfi kādā paralēlajā pasaulē. Šī iemesla dēļ dzimumam nav nozīmes. Visi cilvēki ir vienoti mīlestības priekšā, mīlestība ir nepieciešama katram no mums. Mīlestība ir vienlīdzīga visā tās lielajā daudzveidībā. Bez seksa mēs nevarētu piedzimt. Sekss cilvēkiem ir nepieciešams. Seksualitāte ir dabiska ikdienas sastāvdaļa, nevajag no tās kautrēties. Nevajag seksualitātes tēmu padarīt par tabu, aizliedzot par to runāt. Mēs visi esam cilvēki, mums ir jādzīvo saticīgi. Mums ir jādzīvo harmonijā gan ar sevi, gan ar Dabas Māti, gan ar apkārtējo sabiedrību. Būsim iecietīgi un saprotoši pret LGBTI kopienas cilvēkiem. Būsim draudzīgi un pozitīvi noskaņoti pret lesbietēm, gejiem, biseksuāļiem (panseksuāļiem), transpersonām un interseksuāļiem. Katram no mums ir tiesības uz intīmo dzīvi. Katram no mums ir tiesības mīlēt to, ko mēs vēlamies. Lai mīlestības un kaisles Dievs Erots pasargā mūs no neiecietības un naida! Lai Erots dāvā mūsu sirdīm mīlestību un drosmi! Lai Erots mūs svētī! Lai slavēts Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
  Ar visu zinošās un mūžam viedās Dabas Mātes atklāsmēm, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #DabasMāte #mīlestība #iecietība #sapratne #dažādība # LGBTI #cieņa #MīlestībasDievs #KaislesDievs #Erots

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!