4.3 C
Rīga
otrdien, februāris 27, 2024

5 idejas, kā atkal savaldzināt savu otro pusīti

YESYES 11/02/2024 20:15
 

Mēs bieži dzirdam, ka pāri, kas jau ilgu laiku dzīvo kopā, piedzīvo nesaskaņas vai pat attiecību krīzi. Nav noslēpums, ka rutīna un attiecību problēmas mazina dzimumtieksmi un kaisli attiecībās, un, lai gan laiki, kad vēderā drebēja tauriņi, jau sen ir pagājuši, tas nenozīmē, ka ir jāsamierinās ar šo vienmuļību. Tāpēc šajā rakstā aplūkosim, ar ko vajadzētu sākt, lai jūs atkal varētu piedzīvot aizraujošus intimitātes mirkļus, pievēršoties savam partnerim un pavadot laiku kopā.

Speriet pirmo soli un:

1. Rūpējieties par savu izskatu.

Tas nebūt nenozīmē, ka esat atstājis savu izskatu novārtā pēc, piemēram, krasām pārmaiņām, kā svara palielināšanās vai grezno matu zaudēšana. Tas, protams, var būt izraisījis pašapziņas kritumu, taču rūpes par sevi nozīmē mīlēt sevi. Pat ja pēc smagas darba dienas jūtaties noguruši, pievērsiet pastiprinātu uzmanību savam apģērbam vai frizūrai. No vīrieša viedokļa skatoties, viņa mīļotā sieviete vakartērpā var modināt viņa jūtas un likt sirdij pukstēt straujāk, un sieviete, kas redz, ka vīrs biežāk smaida un izskatās labākā formā, iemīlēs viņu no jauna.

2. Vilināt ar savām mīļākajām smaržām.

Varbūt tavs vīrs vai sieva nevar aizmirst tavas smaržas, kuras tu jau sen esi izlietojis un izmetis? Smarža ir tāda pati kā jebkura cita cilvēka ķermeņa maņa un atsauc visspilgtākās atmiņas – pārsteidziet savu partneri, atgādinot viņam vai viņai par sevi ar valdzinošu smaržu.

3. Radīt mājīgu atmosfēru mājās.

Atgriezāties mājās pirms savas otrās pusītes? Vai varbūt veikalā arī paspējāt paķert ziedu pušķi? Šī ir lieliska iespēja sarīkot ļoti patīkamu pārsteigumu: sakopiet māju, pagatavojiet vakariņas un aiciniet savu partneri atpūsties kopā ar jums, aizmirstot par ikdienas raizēm. Izrādiet viens otram uzmanību, pieklusiniet istabas apgaismojumu, iededziet sveces un noskatieties romantisku filmu. Nešaubieties, ka jūsu partneris pamanīs jūsu centienus, ja vien jūs viņam ļausiet.

4. Pārsteigt ar jaunu apakšveļu.

Jauns elegants vai mežģīņu apakšveļas komplekts vienmēr ir lieliska ideja sievietei, kura vēlas atjaunot saikni ar savu partneri un savaldzināt viņu, un vīrietis, kurš viņu mīl, nespēs pretoties šīm pūlēm. Izvēlieties sarkanu apakšveļu – ne velti tā tiek uzskatīta par seksīgāko krāsu. Lai iegādātos apakšveļas komplektu ar zeķturiem vai izsmalcinātu korsešu krekliņu, apmeklējiet YESYES tiešsaistes veikalu.

5. Piedāvājiet izmēģināt kaut ko jaunu.

Protams, kur ir mājas, tur ir arī rutīna, kas ietekmē jūsu attiecības. Pajautājiet savam partnerim, ko jaunu viņš vai viņa vēlētos izmēģināt: kopīgs izbrauciens, piedzīvojums vai izaicinājums ārpus komforta zonas palīdzēs nostiprināt vai pat atdzīvināt jūsu intīmo saikni. Aizmirstiet ikdienas rūpes un dodieties izzinošā ceļojumā, un jūs atklāsiet, ka kaisle starp jums atkal būs atdzīvojusies.

Atklātība, sapratne un patiesas rūpes

Lai intīmās attiecības būtu ilgstošas, rūpējieties par sevi un savu partneri un pārsteidziet viens otru, radot ne tikai siltus, bet arī aizraujoši pikantus mirkļus kopā. Īpaši svarīgi ir atklāti runāt, censties saprasties un veikt pārmaiņas, lai panāktu vēlamo harmoniju.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here