-1.8 C
Rīga
otrdien, decembris 6, 2022

6 padomi spēcīgu attiecību veidošanai!

Dieviete.lv
 

Nav nekāds noslēpums, ka daudzas attiecības beidzas vēl pirms tās ir kārtīgi sākušās. Kā kļūt par izņēmumu?

Vispirms dibini draudzību

Tā ir viena no mūsdienu attiecību problēmām. Sociālie tīkli un telefona aplikācijas ļauj cilvēkam sākt attiecības uzreiz, nemaz cilvēku tā īsti nepazīstot.

Rezultātā mēs iepazīstam cilvēku un iemīlamies reizē. Bieži vien otrais notiek ātrāk, bet, tā kā mēs cilvēku nepazīstam, tad iemīlamies ilūzijā vai savās fantāzijās. Tieši tāpēc tik bieži sanāk vilties.

Nesteidzies, labāk biežāk tiecies klātienē un mazāk telefonā un internetā. Tā vismaz tu iepazīsi reālo cilvēku.

Centība un komunikācija

Izrādi savu mīlestību caur kvalitatīvi pavadītu laiku. Pēc darba ēdiet kopā vakariņas, pajautā viņam, kā pagāja diena, izrādi atbalstu un atstāj mīlestības zīmītes. Regulāri dalies ar savām domām un idejām, it īpaši tām, kurām ir tieša saistība ar jūsu attiecībām. Izrunājieties un meklējiet kompromisus, ja tas ir nepieciešams.

Strīdos esiet izvēlīgi

Tavs partneris var aizmirst nolaist poda vāku vai izmazgāt izlietni pēc skūšanās, bet tas ir normāli. Varbūt tevi tas sarūgtina, bet tas noteikti nav iemesls strīdam. Vienkārši iztēlojies, cik muļķīgi būs, ja jūsu attiecības beigsies nekārtības vannasistabā dēļ.

Strīdi – tas ir normāli, bet uzmanīgi izvērtē, kā dēļ būtu vērts to darīt. Priekš kam lieki tērēt savu enerģiju?

„Dzirkstele” neilgst mūžīgi

Lai arī cik nevainojamas būtu jūsu attiecības un lai arī cik spēcīgu saikne jūsu starpā nebūtu, pēc gada vai pāris jūsu jūtas mainīsies. Varbūt pat radīsies vēlme pameklēt tādu dzirkstelīti citā vietā. Bet, vai tas ir tā vērts? Lai visu atkal pēc gada pārtrauktu? Varbūt labāk pacensties esošajās attiecībās?

Esi reālistiska

Tava dzīve nebūs mūžīga pasaka. Negaidi, ka tavs partneris dziedās tev serenādes vai pametīs visus darbus, lai visu dienu gulētu ar tevi gultā un skatītos filmas.

Jūsu ceļā būs grūtības, un tas ir normāli. Fantāzijām par ideālām attiecībām ir jāpaliek fantāzijām, un tās nedrīkst ietekmēt tavu privāto dzīvi.

Jūtas ne vienmēr visu atrisina

Protams, jūsu jūtām ir jābūt attiecību pamatam, bet tas nav viss. Mīlestība neuzveic visu. Tā neuzveic finansiālās grūtības, personīgos kompleksus un vienkāršu jūsu nesaderību. Tas ir jāatceras.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here