4 C
Rīga
ceturtdien, februāris 22, 2024

7 iemesli, kāpēc tev vēl nav nopietnu attiecību!

Dieviete.lv
 

Daudzi cilvēki ir vieni vēl 30, 40 un pat 50 gadu vecumā. Protams, dažiem vientulība ir īsta medus maize, un viņi nemeklē parteri, taču, kas notiek ar pārējiem? Galu galā, kuram nepatīk pārnākt mājās pēc darba un just, ka tu tiec gaidīts? Jā, ģimene ir vērtība. Kādi tad varētu būt iemesli attiecību neesamībai?

1. Tavi bijušie

Šis ir pirmais un viens no galvenajiem iemesliem, kurš bloķē tavu ceļu pretīm laimei. Daudzi tik ļoti slēpj šo iemeslu sevī, ka pat uzskata, ka tā vispār nav! Iespējams, ka tu vēl neesi tikusi pāri pēdējām attiecībām, tāpēc nespēj pievērsties jaunām. Lai arī kā tur būtu, vispirms vajag emocionāli sevi izdziedēt, un tikai tad tu varēsi spert nākamo soli.

2. Pašvērtējums

Tev ir pārāk zems pašvērtējums un tu neproti mīlēt sevi? Tās ir īpašības, bez kurām nevar būt veiksmīgas attiecības. Neuzdrošinies sev teikt: „Kurš gan vispār gribēs būt ar mani?” vai „Es neesmu pietiekami laba”. Tas ir graujoši. Tev vienkārši ir jāiemācās pieņemt to, ko tu patiesi esi pelnījusi.

3. Nav cienīgu cilvēku

Tā notiek tad, kad tev ir nereālistiski standarti. Pat, ja tu uzskati, ka sava latiņa ir jātur, pamēģini nolaist to nedaudz zemāk. Sāc domāt reālistiski. Ja tu vēlies normālas un cilvēcīgas attiecības, tev ir jābūt atvērtai dažādām iespējām.

4. Nav laika

Ja tu esi darbaholiķis, mosties pirms saullēkta un atgriezies mājās ap pusnakti, tad, kad tu vispār vari kādu atikt? Izvērtē prioritātes! Cik svarīga ir tava karjera? Ja tas ir tavas dzīves mērķis Nr.1, tad skaidrs, ka attiecībām laika nebūs. Vai tev kādreiz būs laiks? To vari izlemt tikai tu.

5. Nav nepieciešamības meklēt

Daži cilvēki domā, ka viņiem vienkārši ir jāpagaida, kamēr viss notiks pats par sevi. Princis pats atradīs tevi un aicinās uz tikšanos. Domā ikdienā tā notiek? Jā, bet reti. Ja tu patiesi vēlies attiecības, būs jārīkojas arī pašai. Nekautrējies no tā.

6. Laulība

Tevi biedē doma par laulību? Iztēlojies situāciju, kurā tu esi pirmajā randiņā. Pēc tā cilvēks uzreiz saka, ka mīl tevi un vēlas precēt. Kā tas liek tev justies? Pat, ja tu to neizjūti, tavs prāts pretojas, kā rezultātā tu bēdz un nevēlies turpināt iepazīt cilvēku. Un vispār, kas teica, ka ir jāprecas? Var jau dzīvot kopā arī bez saistībām.

7. Salīdzināšana

Tas ir normāli, ka cilvēki sāk salīdzināt. It īpaši, ja pagātnē ir bijušas laimīgas attiecības. Nav divu vienādu cilvēku, kas nozīmē, ka arī divus vienādu attiecību nav. Kāpēc gan tu nevarētu pieņemt šo faktu un doties iepazīties ar jaunu cilvēku? Ja nu viņā ir tas, ko tu jau sen meklē?

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here