14.3 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

75 gadu vecumā mūžībā devusies Dailes teātra aktrise un kino leģenda Lilita Ozoliņa (+VIDEO)

Nozare.lv 05/06/2023 19:27
 
Foto: Ekrānuzņēmums

Dailes teātris ziņo, ka 5. jūnijā negaidīti mūžībā devusies aktrise Lilita Ozoliņa.

Aktrise teātrī strādāja kopš 1966. gada un šo gadu laikā kļuva par neatņemamu daļu no Dailes kanona.

“Dailes teātrī Lilita bija dīva un leģenda. Viņas darbs bija izcils, tik smalks un dziļš. Ārkārtīgi sāpīgs zaudējums Dailes teātrim, Latvijas teātrim un pasaules kino mākslai. Mums gan kolektīvam kopumā, gan personīgi katram. Zaudējums ir negaidīts,” teikts paziņojumā.

Video

 

6 KOMENTĀRI

  1. Kopā ar šiem cilvēkiem ka Lilita aiziet paaudze, laikmets. Atliek tik nostalģiskas noskatīties, jo tiem laikiem bija sava īpaša harizmā.

  2. Tik negaiditi lilitai ilgais cels kapas nostaigats..cauri laikmetiem ejott..cauri erjskiem un rozem pa dzivi brienot..kino tik sieviskigu sarmu un dveseles smalkumu ..tas sajutas kino neaizmirstamas..kaa skaistas acis kuras pateica daudz vairak par vardiem…lika pue tv ekraniem mums visiem raudat..dzivojam lidzi martai.bet patiesibaa ta bija musu vesture un mes pasi cauri laikmetiem dveseles putenos..skumja zina….lilita devas muzibas kaapas.jo nekas nav muzigs ari cilveka dzive..bet marta paliks musos..katraa latvietii kas tik loti miil savu tevzemi lai kur nebutu.la iatgrieztos..majas..un atdotu saviem berniem to ko nozagusi..pazaudejusi pasaules celos..dzimteni..lilita.lai tev..myzibas celaa mirdz muzigais dzintars..no dzimtenes no mums no juras.. tas priezu asaras..tu saciji ka.ari priedes raud kad tam sap…mums visiem sodien loti sap.lilita.lai tev gaiss cells muzibaa.

  3. Leģenda un profesionāla aktrise Latvijā, žēl par to ka viņas vairs nav, viņa bija fantastiska un nevis tikai bija, bet tāda būs mūžīgi

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here