0.3 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

83 gadus vecā Tīna Tērnere zina, kā izskatīties lieliski! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

26. novembrī Tīna Tērnere nosvinēja savu 83. dzimšanas dienu. Tīna ir spējusi saglabāt savu enerģiju, jauneklīgumu un sievišķību. Dziedātāja dalās ar saviem skaistuma noslēpumiem.

Tīna neslēpj, ka viņai patīk izskatīties tik labi, cik labi vien tas ir iespējams. Interesanti, ka Tīna nekad sevi nav vērtējusi pēc izskata, viņa sev ļauj par tādām lietām neiespringt, jo galvenais, lai viņa pati justos labi. Tīna ir pārliecināta, ja viņa par to būtu domājusi, tad jau 40 gadu vecumā būtu jutusies veca, bet viņu interesēja tikai dziedāšana un būšana uz skatuves!

“Vecums nekad nav bijis šķērslis, domāju, ka 50 ir jaunie 30, bet 70 nu ir gluži kā 50! Nav noteikumi, kuri teiktu, kā jāģērbjas konkrētajā vecumā. Mēs dzīvojam sievietēm ļoti aizraujošā laikā,” tā izsakās Tīna.

Dziedātāja arī apzinās, ka izdzirdot viņas vārdu cilvēkiem rodas trīs asociācijas – balss, mati un kājas. Vecums viņai arī tagad netraucē uz skatuves vilkt mini svārkus, jo citā apģērba viņa nejūtas tik ērti!

Video

“Domāju, ka mana kāju forma radusies gadu desmitiem, staigājot ļoti augstos papēžu apavos, kā arī, nēsājot apkārt smagu bagāžu. Papildus tam – dejas, nekad neveikšu vienu griezienu, ja varu divus, nepacelšu kāju vienreiz, ja varu piecas reizes. Mans ķermenis ir gluži kā mašīna,” atklāj Tīna.

Tīna ēd vien divas reizes dienā un savam miegam ziedo 12 stundas. Viņa nekad nav lietojusi narkotikas, viņa nelieto daudz alkohola un viņa mīl labi paēst. No ēdienkartes tiek izslēgta šokolāde, sviests un arī krējums, bet ir arī dienas, kurās Tīna sev neliedz neko. Dziedātāja aktīvi pievērusies arī meditācijai un jogai.

Skaistuma saglabāšanai viņa neizmanto krēmus vai īpašas procedūras. Tīna lieto mazliet no visa un viņa uzskata, ka nav pareizi domāt, ka tu esi tas, ko smērē sev uz sejas. Māksliniece uzskata, ka daudzas lietas izskatā ir atkarīgas no tā vai, esi laimīgs un apmierināts ar dzīvi. Tīna uzver, ka sieviešu lielākā kļūda ir nespēja pārdzīvot savu menopauzi bez dažādiem medikamentiem.

“Man ir veikta plastiskā operācija, kad es salauzu degunu. Neko citu neesmu darījusi un arī nedarīšu, man ir ļoti labi gēni. Manī ir indiāņu un afroamerikāņu asinis, un ādas tips, kas skaisti un lēni noveco. Mana mamma vienmēr izskatījās jaunāka par saviem gadiem. Nekad nedomāšu, ka plastiskās operācijas ir labas. Tas var būt pat bīstami. Tas var izmainīt tevi uz slikto pusi! Nesaskatu neko sliktu graciozā novecošanā, un es uzskatu, ka labs grims var darīt vairāk nekā jebkurš ķirurgs,” nosaka slavenā dziedātāja.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here