19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Aktiera Boba Sageta sieva dalās sajūtās par vīra nāvi (+VIDEO)

Dieviete.lv
 
Foto: Ron Galella/Ron Galella Collection/Getty Images

14. janvārī, notika atvadīšanās no amerikāņu aktiera un komiķa Boba Sageta. Aktieris devās mūžībā 65 gadu vecumā. Boba sieva, žurnāliste Kellija Rico savos sociālajos tīklos dalījusies ar savām sajūtām pēc vīra nāves.

Pāris apprecējās 2018. gadā. No 1982. līdz 1997. gadam viņš bija precējies ar scenāristi Šeriju Kreimeri – šajā laulībā ir dzimušas trīs meitas. 

Bobs miris stāvizrāžu turnejas laikā Floridā. Orlando viesnīcā “Ritz-Carlton” 9. janvārī. Aktiera līķis tika atrasts viesnīcas numurā, izmeklētāju informācija neliecina par noziedzīgu nodarījumu vai narkotiku saistību ar aktiera nāvi.

Pasaulē aktieri iemīļoja pateicoties seriālam “Pilna Māja”, kurā Bobs no 1987. līdz 1995. gadam atveidoja televīzijas sporta ziņu vadītāju Deniju Tērneru, kuram pēc sievas nāves ir jāaudzina trīs meitas. No 2016.-2020. gadam realizēts arī seriāla turpinājums “Pilnāka Māja” jeb “Fuller House”, kurā viņš atgriezās Denija Tērnera tēlā.

Kellija Rico emocionālā vēstule:

“Mans mīļais vīrs. Pēc ilgām pārdomām es ļoti cenšos nedomāt, ka man ir laupīts laiks kopā ar tevi. Tā vietā es domāju – kā man bija paveicies, ka varēju apprecēties ar vienu no vislieliskākajiem vīriešiem pasaulē. Es biju tā, kura varēja doties ar viņu šajā neticamajā ceļojumā un būt viņa dzīvē pēdējos 6 gadus. Mums bija dots šis laiks, lai darītu viens otru par laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē un izmainītu viens otra dzīvi uz visiem laikiem. Es biju tā, kura varēja mīlēt un lolot viņu.

Viņš ir pelnījis mīlestību. Jo tieši tik lielisks bija Bobs. Viņš bija mīlestība. Ja tu biji viņa dzīvē, tu zināji, ka viņš tevi mīl. Viņš nekad nelaida garām izdevību to pateikt,” raksta Kellija.

“Pats svarīgākais, ka es neko nenožēloju. Mēs viens otru tik ļoti mīlējām un teicām to viens otram 500, un katru dienu. Nepārtraukti. Es zinu cik ļoti viņš mani mīl līdz pat pēdējam brīdim, un viņš tāpat. Es esmu pateicīga par to. Ne visi to piedzīvo.

Bobs bija spēks. Esmu droša, ka ikviens no jums, neatkarīgi no tā, pazināt vai nepazināt viņu, ar apbrīnu noraudzījās uz milzīgo mīlestību un cieņu pret šo īpašo vīrieti. Es nekad neko tamlīdzīgu nebiju redzējusi. Es novērtēju laipnību un atbalstu no tuviniekiem un arī pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem. Visi mīl Bobu, un visi vēlas pārliecināties, vai ar mani viss ir kārtībā. Par to esmu bezgalīgi pateicīga,” apgalvo Kellija.

Nobeigumā viņa raksta šādi: “Bobs vēl tik daudz ko vēlējās paveikt un viņam bija daudz mīlestības, ko dot. Un, cik vien būs manos spēkos, tā būs mana misija dalīties ar pasauli tajā, cik viņš bija lielisks, un kaut kādā veidā turpināt dalīties ar viņa vēstījumu, mīlestību un smiekliem (nē, jūs mani nekad neredzēsiet, vadot stāvizrādi). Es gribu darīt viņu lepnu. Un viņa meitenēm – es jūs mīlēšu ar visu savu sirdi. Mīļais, es tevi mīlu vairāk par visu, mūžīgi.”

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here