28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Aktrise Dženifera Anistone atklāj, ka filmējoties saskārusies ar emocionālām grūtībām (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dženifera Anistona skaidro, kāpēc viņas gaidāmās filmas “Murder Mistery” (“Slepkavības noslēpums”) turpinājuma filmēšana bija “izaicinoša”.

Intervijā, kas tika publicēta šīs nedēļas izdevumā “PEOPLE”, Emmy balvas ieguvēja, 53 gadus veca aktrise, stāsta par turpinājumu savai 2019. gada Netflix komēdijai kopā ar aktieri Adamu Sandleru Parīzē , Ukrainas kara laikā .

“Mēs bijām trīs mēnešus prom no mājām. Un tas bija grūti, ne tikai tāpēc, ka biju prom no saviem suņiem, bet arī Ukraina bija turpat blakus,” sacīja Džnefire.

Aktrise jutusies bezjēdzīgi filmējoties komēdijā, pēc tam, kad Krievijas prezidents Vladimirs Putins februārī sāka iebrukumu Ukrainā, taču drīz vien atcerējās smieklu nozīmi cilvēku dzīvē.

Video

“Es sev atgādināju, ka tas ir tas, kas cilvēkiem ir vajadzīgs. Cilvēki vēlas smieties. Cilvēkiem ir vajadzīgas komēdijas. Cilvēkiem patīk kaut minūti nedomāt par slikto,” viņa sacīja.

Dženifera arī atzina, ka pēc pandēmijas pārdzīvošanas viņa vairs neizdara uz sevi “tik lielu spiedienu”.

“Pēdējie pāris gadi mums visiem ir iemācījuši, ka nav jēgas uztraukties par sīkumiem ir jābūt pateicīgiem par katru dienu,” savās domās dalījās aktrise.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here