28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Ambera Hērda plāno izdot savu grāmatu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Nesen noslēdzās tiesa, kurā zvērinātie lēma par labu Džonijam Depam, tiesa ilga teju vai sešus gadus un tai sekoja visa pasaule. Ambera gribēja pārliecināt pasauli, ka aktieris viņu ietekmējis fiziski un emocionāli, bet tiesā zaudēja… Tagad Ambera ir izlēmusi, ka izdos savu grāmatu, kurā vēlreiz aprakstīs spriedumu par neslavas celšanu.

36 gadus vecā aktrise ir “patiesi sajūsmā” par savu jauno darbu pēc plaši publiskotā tiesas procesa, kas beidzās šī mēneša sākumā. Kā liecina ziņojumi, Ambera ir panākusi vairāku miljonu dolāru darījumu, lai izdotu savu grāmatu!

Ambera ,iespējams, uzskata, ka viņas aktrises karjera varētu būt beigusies, un šobrīd viņai nav ko zaudēt, un viņa vēlas pastāstīt visu!

Video

Savas pirmās intervijas laikā kopš tiesas procesa beigām Ambera arī runāja par to, ka baidās no iespējamām Džonija Depa tiesas prāvām nākotnē. Saskaņā ar advokāta Drora Bikela teikto Džonijs un viņa advokātu komanda rūpīgi uzraudzīs iespējamo grāmatu darījumu, un, ja viņa “pārkāps robežu”, aktrisi var sagaidīt vēl viena tiesas prāva!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here