28.7 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

Aminata inficējusies ar Covid-19, tādēļ “Supernovas” pusfinālā startēs attālināti! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātāja Aminata savā “Instagram” profilā paziņojusi, ka inficējusies ar Covid-19, tādēļ šī vakara Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā “Supernova” viņa startēs attālināti.

Savā “Instagram” mūziķe raksta: “Man ir ne pārāk labas ziņas! Dažreiz dzīvē lietas notiek ne tā, kā plānots, un diemžēl es esmu saslimusi… Simptomi man parādījās šīs nedēļas sākumā.”

Aminata neslēpj, ka šobrīd atrodas pašizolācijā un gadījumā, ja viss būs labi, tad viņa varēs to izbeigt nākamās nedēļas nogalē. Tas nozīmē, ka Aminata šovakar nevarēs kāpt uz skatuves.

“Šķiet ironiski, ka visus šos gadus turējos vesela un ne reizi nebiju pārslimojusi… Un pirmo reizi saslimu tieši pirms tik svarīga notikuma savā karjerā,” tā Aminata.

“Tomēr, esmu gatava izmantot vienīgo iespēju, kas man ir – uzstāties attālināti, no mājām! Šobrīd, tas ir vienīgais veids…”

Aminata raksta, ka viņai ir saslimšanas simptomi, taču viņa tik un tā vēlas pārstāvēt savu dziesmu “I’m Letting You Go”.

“Es atvainojos visu skatītāju priekšā, ka nespēšu šodien sniegt pilnvērtīgu priekšnesumu, un ceru uz jūsu sapratni,” raksta mūziķe.

Dziedātāja pauda pateicību par milzīgo atbalstu, uzsverot, ka tas mūziķei daudz nozīmējot.

Video (dziesmas “I’m Letting You Go” mūzikas videoklips)

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here