-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Atklājies, ka īsi pirms prinča Harija un Meganas kāzām pamatīgi sastrīdējās līgava un Keita Midltone! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Prinča Viljama un prinča Harija sievas nekad nav varējušas atrast kopīgu valodu. 2018. gadā Megana Mārkla kļuva par prinča Harija sievu, bet īsi pirms kāzām britu presē tika publicēti vairāki raksti, kuros tika apgalvots, ka līgava ir novedusi līdz asarām prinča Viljama sievu Keitu Midltoni. Zināms, ka Megana šīs baumas noliedza un apgalvoja, ka tās ir izdomātas.

Pēc dažiem gadiem princis Harijs un Megana Mārkla pameta britu karalisko ģimeni un sniedza interviju Oprai Vinfrijai. Megana atklāja detaļas par toreizējo gadījumu. Megana uzskata, ka tieši viņa esot apraudājusies, ne Keita…

Savā jaunajā grāmatā “Courtiers: The Hidden Power Behind The Crown” tās autors Valentīns Lovs komentē šo situāciju:

“Patiesība ir tāda, ka pēc kleitu piemērīšanas Megana bija kā apsēsta ar centieniem pārliecināt pils preses dienestu, lai tas sarunātu kādu publikāciju medijos par šo notikumu.”

Grāmatas autors uzsver, ka Megana vēlējusies uzmanību un bijusi neapmierināta, ka nav to saņēmusi.

Video

“Pils darbinieki uzskatīja, ka tā būtu milzīga kļūda žurnālistiem sniegt jebkādu informāciju, kas attiecas uz britu karaliskās ģimenes privāto dzīvi.

Britu karaliskās ģimenes biogrāfs un publicists Toms Bauers komentē situāciju: 

patiesībā “slavenais strīds” bija par to, ka Keita un Megana nevarēja rast kopīgu valodu, runājot par mazās princeses Šarlotes apģērbu Meganas un prinča Harija kāzās. 

Prinča Viljama un Keitas meita Šarlote piedalījās laulību ceremonijā kā “ziedu meitene”, kas ieejot baznīcā pirms līgavas nokaisa paklāju ar ziediem.

“Megana un Keita nevarēja vienoties par to, vai līgavas māsām jāvelk zeķbikses vai nē. Keita uzstāja uz to, ka tas ir obligāti un nav pat apspriežams, jo to paredz etiķete, bet Megana Mārkla uzskatījusi, ka tas nepavisam neesot obligāti,” – skaidroja rakstnieks Toms Bauers.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here