28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

“Bermudu Divstūris” ar dziesmu aicina uz koncertūres “Vidēji Glīts” noslēguma koncertu! (+VIDEO)

Bermudu Divstūris 03/08/2022 13:43
 

3. septembrī, Rīgā ar enerģisku un neaizmirstamu koncertšovu, grupa “Bermudu Divstūris” svinēs sava jaunā albuma ”Vidēji Glīts” koncertūres noslēgumu.

Koncertā piedalīsies visi albuma viesi – bungu un dūdu grupa “Auļi”, grupa “Apvedceļš” un leģendārā skatuves dīva Olga Rajecka. Koncerts notiks Wondersalā, Andrejostā.

Grupas trešajā studijas albumā “Vidēji Glīts”, kopumā ir iekļautas desmit kompozīcijas un lielākie hiti tapa jau vairāk nekā pirms diviem gadiem, lai iepriecinātu fanus grupas desmitgades jubilejā. Ņemot vērā tā brīža ierobežojums, tik grandiozu ballīti, kā iecerēts, nebija iespējams sarīkot, tādēļ brālēni nolēma svinības vērst plašumā, papildinot albumu ar trijiem, graujošākajiem hitiem, piedaloties grupas draugiem.

Video

Spriežot pēc koncertūres iepriekšējiem koncertiem, šī būs vasaras varenākā noslēguma ballīte. Ar nepacietību gaidām un gatavojamies 3.septembrim. Būs viesi, būs pārsteigumi, būs ballīte – tā grupa Bermudu Divstūris.

Albums “Vidēji Glīts” ir pieejams visās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, Apple Music u.c., bet noslēguma koncertā to būs iespējams iegādāties uz vietas ierobežotā daudzumā.

Iegādājies savu biļeti uz kādu no koncertiem Biļešu Paradīzes kasēs. Koncerta laikā būs arī ekskluzīva iespēja iegādāties jauno albumu “Vidēji Glīts” CD, kā arī  – t-kreklus un cepures.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here