1.8 C
Rīga
svētdien, aprīlis 2, 2023

Billijas Ailišas vajātājam iesniegts 5 gadu netuvošanās orderis. Dziedātāja baidījusies par savas ģimenes drošību! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Vīrietim, kurš vairakkārt centies ielauzties Billijas Ailišas bērnības mājā, izdots netuvošanās orderis, kurš būs spēkā 5 gadus!

Billija piedalījusies attālinātā tiesas sēdē, kurā tiesnesis atzina viņas prasību par pamatotu un noteica 5 gadus ilgu netuvošanās ordera izsniegšanu pret Kristoferu Andersonu. Kristofers vairākas reizes centies ielauzties Billijas ģimenes mājoklī. Pirms mēneša dziedātājas tēvs liecinājis, ka vīrietis ielauzies ģimenes mājā, sludinot savu mīlestību pret dziedātāju, dziedātāja nekad personīgi nav Kristoferu satikusi.

Video

Billija atklāja, ka drošības sajūta, kas vienmēr viņu pārņēmusi, esot vecāku mājās, izzudusi Kristofera apmeklējumu dēļ. Decembrī ģimene uz savām mājām 5 reizes izsaukusi policiju!

Orderī teikts: “Andersonam jāpaliek 100 jardu attālumā no Billijas, viņas ģimenes un vecāku mājas… un viņš nedrīkst sazināties ar viņu sociālajos medijos vai pietuvoties viņas transportlīdzeklim, vai darba vietai. Ja viņš to izdarīs, policija var nekavējoties viņu arestēt.”

“Diemžēl šī nav pirmā reize, kad nezināms cilvēks mēģina sazināties ar manu ģimeni un mani, vajājot mūs ārpus ģimenes mājas un izsakot mīlestības apliecinājumus, kā arī draudot ar vardarbību,” tiesai iesniegtajos dokumentos izteicās dziedātāja.

“Katrs šāds gadījums, arī pašreizējais, rada man pamatīgu satraukumu, bailes un emocionālu pārdzīvojumu par manu un mana tēva, mātes un brāļa personīgo drošību. Es baidos, ka vienu dienu kāds no šiem cilvēkiem izdarīs kaut ko vardarbīgu vai ārkārtīgi traucējošu man vai kādam no manas ģimenes.”

Apskati dziedātājas ģimenes mājokli:

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here