-2.1 C
Rīga
pirmdien, decembris 5, 2022

Bredam Pitam jauna draudzene (+VIDEO)

Dieviete.lv 19/11/2022 19:35
 

Atklājies, ka aktieris Breds Pits jau vairākus mēnešus satiekas ar kādu jaunu sievieti, un “viņai viņš patiešām ir iepaticies,” tā raksta tabloīds “People”. Aktiera jaunā pavadone ir 32 gadus veca šveiciete Inesa de Ramona.

Jaunā sieviete ir veselīga dzīvesveida trenere un juvelierizstrādājumu zīmola “Anita Ko” pārvaldniece. Šveiciete 2013. gadā absolvējusi Ženēvas universitāti un iepriekš strādājusi ar elitāriem Šveices rotu dizaineriem! Tapis zināms arī kāds ļoti interesants fakts, jo izrādās, ka Inesa 2019. gadā bija apprecējās ar filmas “Vampīra dienasgrāmatas” aktieri Polu Vesliju, bet šī laulība izjukusi šā gada sākumā!

Video

Visiem pāra faniem ļoti interesē kur pāris ir iepazinies, bet detaļas vēl nav zināmas. Ir paklīdušas baumas, ka tas noticis caur kādu viņu kopīgo draugu. Pāris satiekas jau vairākus mēnešus, un svētdien Losandželosā abi apmeklēja īru mūziķa Bono koncertu, fotogrāfiem ir izdevies uzņemt vairākas pāra fotogrāfijas.

Draudzene ir krietni jaunāka par Bredu Pitu, viņam ir 58 gadi, bet Inesas vecums ir 32 gadi.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Nu gluzi Kaa tevs ar meitu..sadai gadu starpibai nav ilga nakotne..pie tam draudzene jauna bet diezgan neizskatiga..izjuka viena lauliba..nu ja jau nevar atrast virieti atbilstosu savam vecumam tad jau kaut kas ar vinu nav kartibaa..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here