0.3 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Britnijas Spīrsas māte komentē meitas kāzas uz kurām nebija uzaicināta (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

9. jūnijā norisinājās popmūzikas princeses Britnijas Spīrsas un aktiera Sema Asgari kāzas. Savu kāzu dienu dziedātāja svinēja kopā ar Donatellu Versači, Drū Berimoru, Madonnu, Selīnu Gomezu un Parisu Hiltoni, bet uz kāzām nebija ielūgta Britnijas mamma un māsa, tajās nebija pilnīgi neviens viņas radinieks.

Britnijas mamma Lina Spīrsa komentējusi savas meitas kāzu fotogrāfijas.

“Tavas kāzas ir sapņu kāzas! Un tas, ka laulību ceremonija notikusi mājās, padara visu vēl īpašāku un emocionālāku. Esmu tik laimīga par tevi. Mīlu,” tā izteikusies Britnijas Spīrsas māte.

Video

Britnijas brālis Braiens presei apgalvoja, ka ticis uzaicināts uz šīm kāzām, bet tie bijuši meli. Arī popmūzikas princeses dēli nebija viesu lokā. Puiši ir priecīgi par savu mammu, tā presei pastāstīja bērnu tēva Kevina Federlaina jurists.

Zināms, ka uz kāzām ieradās 60 viesu. Britnijas līgavainis no savas puses bija uzaicinājis radiniekus, arī savas trīs māsas un radi no viņa puses ieradušies.

Britnija un Sems savas attiecībās uzsāka 2016. gadā, bet 2021. gadā pāris saderinājās un pēc astoņiem mēnešiem salaulājās.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Tomer zel tas mammas.bet ko lai citu vina saka..par savu neitu kura neuzaicina vinu tadaa nozimigaa dzives mirklii…noteikti ka sap sirds..ta miilestiba nav abpuseeja..britnija ir svarigak lai vinu pagodina pasaules zvaigznes..bet ne tuvinieki…dazreiz popularitate iznicina patiesas vertibas cilvekaa….skumji.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here