9.9 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Bukmeikeri nelolo “Sudden Lights” iekļūšanu Eirovīzijas finālā šovakar! (+VIDEO)

Betsafe/Panorāma 09/05/2023 14:19
 

Jau šovakar, 9. maijā, un parīt, 11. maijā, divos pusfinālos noskaidrosies Eirovīzijas dziesmu konkursa finālistes, kurā tostarp par iespēju uzstāties lielajā finālā cīnīsies arī latviešu grupa “Sudden Lights”. Betsafe bukmeikeri ir pārliecināti – Latviju gaida līdzīgs iznākums kā iepriekšējos gados, un finālā diemžēl tā neiekļūs.  

9. maija vakarā par vietu finālā sacentīsies 15 dalībnieki, kamēr divas dienas vēlāk starp desmit labākajām centīsies iekļūt kopumā 16 dalībnieki, tomēr bukmeikeri ir pārliecināti, ka arī mazāks pretinieku loks nelīdzēs “Sudden Lights” izcīnīt vietu finālā. Latvijas iekļūšana finālā pēc vairāku gadu pauzes ir novērtēta vien ar 33% iespējamību, savukārt neiekļūšana – ar 77% iespējamību. Pirmais pusfināls, kas norisināsies šovakar, pēc prognozēm ir krietni spēcīgāks nekā otrs, jo tajā startēs piecas no desmit galvenajām pretendentēm uz triumfu. 

Video

Savukārt kaimiņvalstu prognozes ir krietni cerīgākas bukmeikeru skatījumā. Lietuvas izredzes sasniegt finālu tiek novērtētas ar 86% iespējamību, savukārt Igaunija – ar 64% iespējamību. Abas valstis uz skatuves kāps otrajā pusfinālā, 11. maijā. Runājot par Baltijas valstu iekšējo konkurenci, augstākā vieta tiek prognozēta Lietuvai ar 48% iespējamību, tai seko Igaunija ar 44% iespējamību, bet zemākā vieta ar 8% iespējamību – Latvijai.

Par visa dziesmu konkursa galveno favorīti tiek uzskatīta Zviedrija, ko atkal pārstāvēs “Loreen”, kura uzvaras laurus plūca 2012. gadā. Šogad mūziķe izpildīs dziesmu “Tattoo”, un viņas uzvaras Eirovīzijā tiek novērtēta ar 60% iespējamību, kamēr par galveno konkurenti tiek uzskatīta kaimiņiene Somija, kuru ar dziesmu “Cha, Cha, Cha” pārstāv mūziķis “Kaarija”, un kuras uzvaru bukmeikeri novērtē ar 28% iespējamību. Tām seko četras valstis, kuru uzvaras iespējamība ir zema – Ukraina un Francija ar 6% iespējamību, kā arī Norvēģija un Spānija ar 5% iespējamību.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here