9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

Dieviete.lv redakcijas iespaidi un atsauksmes par “Forums LĪDERE 2023” (+FOTO)

Dieviete.lv
 

Piektdien, 19.maijā Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala” norisinājās sestais izaugsmes un iedvesmas “Forums LĪDERE”, kuru apmeklēju es, Dieviete.lv redaktore, Krista Klentaka. Šajā rakstā Tev pastāstīšu par pasākumā gūtajiem iespaidiem!

Uz “Forums LĪDERE” devos jau ļoti laicīgi, biju klāt pusdeviņos. Man ļoti patika, ka par spīti tam, ka tik savlaicīgi bija ieradušies jau daudz cilvēku, es pārsteidzoši ātri iekļuvu iekštelpās. Proti, katram apmeklētājam vajadzēja stāties rindā, kurā ir viņa uzvārda pirmais burts. Mani ļoti uzrunāja šāda sistēma un viss norisinājās patiesi zibenīgi bez liekas aizķeršanās! 

Pasākums bija sadalīts divās izstāžu hallēs. Pirmajā bija dažādu uzņēmumu stendi, dzīvā mūzika, brokastis un vēlāk arī visas pārējās ēdienreizes, protams, arī šampanietis. Viens, manuprāt, lielisks pārsteigums bija stends “Rokraksti” kur jau pulcējās rinda, bet bija simtprocentīgi vērts to izstāvēt, jo tur dāma vārdā Irita veica vienkārši lielisku rokraksta analīzi un atbildēja uz visiem interesējušiem jautājumiem. Vēl viens lielisks pārsteigums bija Elitas Patmalnieces gleznas tapšana. Glezna tapa gandrīz visas dienas garumā, un tās realizēšanā varēja piedalīties arī pasākuma apmeklētājas. Fotogrāfijās pievienoju tapšanas procesu, kurā redzams, cik meistarīgi tapa patiesi skaista glezna!

“Forumā LĪDERE” es noteikti vēlētos uzlavēt apkalpošanu no darbinieku puses un, protams, ēdienu! Visas ēdienreizes bija ļoti pārdomātas un piemērotas arī veģetāriešiem! Kafija bija garda, saldie fantastiski garšīgi, nevienā brīdī mani nepiemeklēja izsalkuma sajūta. Šādā ziņā izjutu patīkamu komfortu. Vēl viens “sīkums, bet patīkami” bija mazās rindas pie tualetēm, jo vīriešu tualetes glīti tika noformētas un pasākuma dienā kļuva pieejamas arī daiļā dzimuma pārstāvēm. Un labi, ka tā, jo apmeklētāju bija patiešām daudz! Būtiski atzīmēt, ka ļoti rūpīgi tika padomāts arī par sēdvietām, zālē bija ļoti daudz vietas un citās telpās bija daudz sēdvietu ar ekrāniem, kuros varēja vērot pasākumu arī, neatrodoties galvenajā zālē. 

Galerija (Forums “LĪDERE 2023”)

Pasākums bija sadalīts trīs cēlienos un tēmās. Katra uzstāšanās bija aptuveni 15 minūšu gara. Šis sadalījums bija – Profesionālā izaugsme – sasniedz vairāk”, “Attiecības. Ģimene. Mijiedarbība” un “Personiskā attīstība – sapņo drošāk”, kur savos stāstos dalījās 17 iedvesmojošas personības. Neizpalika arī muzikālie priekšnesumi, uzstājās Samanta Tīna, Andris Ērglis, Emīls Balceris no grupas “Musiqq” un citi ievērojami Latvijas mūziķi.

Jauka nianse bija arī dažādo sadarbības partneru konkursi un nevar nepieminēt to, ka katra dalībniece tika pie “Forums LĪDERE” blociņa, pildspalvas un auduma maisiņa, kurš bija noderīgs, iegādājoties sadarbības partneru produktus, piemēram, sejas kopšanas līdzekļus, grāmatas vai plānotājus. Es uz pasākumu gan ierados ar savu blociņu un rakstāmo, bet man bija ļoti patīkami apzināties, ka tiek padomāts par to, ka katrai dalībniecei ir iespēja atzīmēt būtiskākās atziņas no sev iedvesmojošām personībām. 

Visbeidzot gribu uzslavēt ideju par šāda pasākuma īstenošanu. Es uzskatu, ka mūsdienās ir ļoti viegli aizmirst fokusēties uz savu esību, to, kas sirdij liek gavilēt. “Forums LĪDERE” sniedz iespēju uz brīdi apstāties, pateikt sev “STOP”, ļauj vismaz vienu dienu gadā padomāt par to, kas ir svarīgs un, uz ko savā dzīvē fokusēties, bet ko savā dzīvē nolikt maliņā, lai atkal uzmirdzētu no jauna. Mēs katru 1.janvāri sev kaut ko apsolām mainīt, izdarīt, sasniegt. Tad nu teikšu, ka manā redzējumā “Forums LĪDERE” ir vēl viens 1.janvāris, kurā sevi kārtīgi sapurināt!

Man ir ļoti grūti pateikt, kuras no 17 personībām mani uzrunāja visvairāk, bet es uzskatu, ka tam pat nav īpašas nozīmes, jo katrs šajās sarunās atradīs sev ko vērtīgu. Es varu no sirds apgalvot, ka zāli lieliski sasmīdināja humorists Jānis Skutelis un aizkustināja Māra Zālīte. Manā atmiņā noteikti palika juristes Ievas Brantes un Gata Līduma uzstāšanās. Lai gan man pašai nav bērnu, es droši varu teikt, ka pat Nila Saksa Konstantinova “Kā izaudzināt laimīgu bērnu?” stāstītais man lika aizdomāties. Divi cilvēki, kuri mani uzrunāja ar savu drosmi noteikti bija psiholoģe Aija Krišjāne un paralimpiete Diāna Krūmiņa.

Es katrai lasītājai, kura nav apmeklējusi “Forums LĪDERE”, gribu atgādināt, ka pasākumu katru gadu ir iespēja skatīties attālināti bez maksas, kas ir vienkārši fantastiski! Tu pat vari noskatīties arī iepriekšējos pasākumus. Protams, ka klātienē apmeklēt pasākumu ir nedaudz īpašāk, un šogad to apmeklēja vairāk nekā 2500 cilvēku, bet pats būtiskākais ir iedvesmoties. Šis ir pasākums, kurš tev liks padomāt. Dažbrīd varbūt pat dzirdēsi viedokļus, kuriem nepiekritīsi, bet tai pat laikā šeit tu patiesi uzlādēsi savas baterijas!

“Forums LĪDERE” mājaslapā tu atradīsi iepriekšējo gadu video materiālus un jau tagad vari iegādāties biļetes uz 2024. gada pasākumu!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here