-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Džastina Bībera sieva noliedz senas baumas par abu attiecību sākumu (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Modele Heilija Bībere beidzot komentējusi gadiem ilgas baumas, ka viņas dēļ izjukušas viņas vīra Džastina Bībera attiecības ar aktrisi Selēnu Gomesu.

“Kad mēs sākām satikties, viņam nebija nekādu attiecību. Manos principos nav paredzēts kādam sabojāt attiecības, es tiku labi audzināta, bet saprotu, kā tas izskatās no malas. Es noteikti zinu, ka Džastins un Selēna tobrīd jau bija beiguši savas attiecības,” Heilija apgalvoja podkāstā “Call Her Daddy”.

Džastina sieva neslēpa, ka saņem ne mazums naidpilnu ziņu no Selēnas faniem.

Video

“Tas ir traki un es nekad par to nerunāju. Lielāko daļu naida rada fakts, ka cilvēki domā, ka es viņu aizmānīju,” sacīja modele.

Modele savā “TikTok” arī ievietojusi īsu video, kurā komentē šo situāciju:

“Ir pagājis pietiekami daudz laika. Es nodarbojos ar savām lietām. Lieciet mani mierā, lūdzu. Es jūs lūdzu. Patiešām. Tas ir mans vienīgais lūgums. Esiet nelaimīgi kaut kur citur, lūdzu.”

2015. gadā Džastins un Heilija uzsāka romantiskas attiecības, bet pēc vairākiem mēnešiem attiecības beidzās. 2018. gadā abi izlēma attiecībām dot otro iespēju un drīz vien saderinājās un septembrī apprecējās.

Iepriekš Džastins bija romantiskās attiecības ar Selēnu Gomesu. Pāris sāka satikties 2010. gada novembrī, bet abu attiecības neizdevās, tās nemitīgi tika atjaunotas, bet bez pozitīva rezultāta.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here