2 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Dziedātāja Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis izdevuši dziesmu “Ziemas dārzs” (+VIDEO)

Bilžu Birojs 17/12/2020
 

Dziedātāja Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis izdevuši dziesmu “Ziemas dārzs”. Tā iekļauta mūziķu jaunajā koncertprogrammā ar tādu pašu nosaukumu.

“Manam brīnumam notic tas, kurš pats ir pieredzējis brīnuma iespējamību. Citiem mēs varam izstāstīt ceļu uz turieni. Kad ir atrasts savējais noslēpums, tad izrādās, ka mūs visus vieno šī laimes pastāvēšana, tikai mēs katrs to mīlam mazliet savādāk. Skaisti ir mīlēt tā, kā es jūtu ,nevis, kā mani pamāca! Skaisti ir meklēt!…Jo slepenajā Ziemas dārzā rotaļājas Ziemassvētku Gars, kuru mēs jūs aicinām saklausīt un ieraudzīt caur mūzikas skaņu plūdumu…” par dziesmu saka Ieva Akuratere.

Video

Dziesmas “Ziemas dārzs” vārdu autore ir Ieva Akuratere, mūzikas autors – Aivars Hermanis. Dziesmas ierakstā piedalās taustiņinstrumentālists Raimonds Macats.

Dziesma iekļauta Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa ziemas noskaņu koncertprogrammā “Ziemas dārzs”, kuras pirmatskaņojums gan šogad izpaliks, bet, cerams, nākamajā gadā tā izskanēs daudzās Latvijas pilsētās un laukos.

Mūziķi novēl visiem gaišus un mierpilnus Ziemassvētkus!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here