8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Fani ar nepacietību gaida Lady Gaga un Hoakina Fīniksa filmu “Džokers 2” (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Režisors Tods Filips ir uzsācis savu darbu pie filmas “Džokers” (2019) turpinājuma “Džokers: Folie à Deux”. Zināms, ka šobrīd norisinās filmas uzņemšanas periods. Publicēti vairāki attēli no filmēšanas laukuma un cilvēki ir sajūsmā par jau publicētajiem kadriem.

“Džokers” bija absolūts 2019. gada kino pasaules hits, filma guva plašu atzinību visā pasaulē. Skatītāji atpazina kāpnes uz kurām dejoja Džokers. Ņujorkā 167. iela virzienā uz rietumiem kļuva par populāru tūrisma vietu Bronsā! Šīs slavenās kāpnes atkal atguvušas savu popularitāti. Interesanti, ka šoreiz uz tām dejo nevien Hoakinsa Fīniksa atveidotais Artūrs Fleks, bet arī Lady Gaga, kura filmas turpinājumā atveido slaveno tēlu Harlīnu Kvinzelu.

Video

Hoakins Fīniksa atgriešanās Džokera tēlā bijis ļoti gaidīts notikums. Režisora Toda Filipa filma “”Džokers” (2019) kļuvusi par īstu fenomenu, nopelnot vairāk kā vienu billionu ASV dollāru! Filma uzvarēja “Zelta lauvu” Venēcijas kinofestivālā un saņēma 11 nominācijas ASV Kinoakadēmijas balvai. Hoakins Fīnikss par lomu Toda Filipsa filmā saņēma Oskara balvu par labāko aktiera darbu galvenajā lomā!

“Jaunāko filmas “Džokers” daļu skatītāji kinoteātros varētu sagaidīt 2024. gada oktobrī.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here