-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Filma atklāj šokējošas apsūdzības slavenam Holivudas aktierim par kanibālisma fantāzijām un sieviešu seksuālu izmantošanu! (+VIDEO)

Warner Bros. Discovery 13/10/2022 09:15
 

Ārmijs Hammers (Armie Hammer) un viņa ietekmīgā ģimene vēl pirms pāris gadiem baudīja mierpilnu, ērtu dzīvi, tomēr 2021. gada sākumā skandalozas apsūdzības, kas saistītas ar kanibālisma fantāzijām un sieviešu seksuālu izmantošanu, sagrāva karjeru vienam no pieprasītākajiem Holivudas aktieriem. Tagad par šokējošajām apsūdzībām un Hammeru dinastijas tumšo vēsturi Latvijā skatāma “discovery+” dokumentālā filma trīs daļās “House of Hammer”. 

Apsūdzības par sieviešu seksuālu izmantošanu, kas pēdējos gados izvirzītas pret Ārmiju Hammeru, ir tikai aisberga redzamā daļa, kad runa ir par Hammeru dinastiju. “House of Hammer” ļauj kļūt par liecinieku patiesi šausminošiem noslēpumiem, ko nesekmīgi centās slēpt šīs ģimenes nauda un vara. Dokumentālā filma ir platforma ļoti drosmīgām sievietēm, kas atklāti dalījās ar savu pieredzi, turpinot diskusijas par vardarbību, kas vērsta pret viņām. 

Hammera straujais kāpiens pa slavas kāpnēm apstājās, upuriem nākot klajā ar sensacionāliem un dziļi traumējošiem apgalvojumiem par verdzību, kanibālisma fantāzijām, iniciāļu iededzināšanu uz citu cilvēku ķermeņiem. Apsūdzības par seksuālu izmantošanu, kas pret slaveno un kritiķu augsti novērtēto aktieri Ārmiju Hammeru tika celtas 2021. gadā, pārsteidza Holivudas slavenības un viņa talanta cienītājus visā pasaulē. 

Video

“House of Hammer” dokumentālās filmas notikumi aizsākas 2020. gadā, kad Hammera slava sasniedza kulmināciju. Pateicoties Ārmija tantes Keisijas Hammeres (Casey Hammer) un vairāku sieviešu liecībām, kas apsūdz Ārmiju, dokumentālā filma atklāj līdz šim noklusētus un tumšus noslēpumus, kas slēpjas vienā no Amerikas zināmākajām ģimenēm, sākot no apsūdzībām par vardarbību pret sievietēm līdz politiskām manipulācijām un finanšu krāpšanām.

Katra filmas epizode atspoguļo un iztirzā vardarbības modeli, nākot klajā ne tikai ar jau zināmo informāciju, bet arī dziļi šokējošiem faktiem par Hammeru ģimenes saknēm Amerikas vēsturē un ieilgušo ļaunprātīgu varas izmantošanu. Kopā ar skandaloziem arhīvu materiāliem, “House of Hammer” detalizēti stāsta par spēcīgas, bagātas un manipulatīvas ģimenes gadu desmitiem ilgušo līdzcilvēku izmantošanu un rūpīgi glabātiem noslēpumiem. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here