3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Harija un Meganas bērni tomēr iegūst karaliskos titulus (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Saseksas hercogi pirms trim gadiem atteicās no oficiālajiem britu karaļnama pienākumiem, bet pāra atvases tomēr tikušas pie karaliskajiem tituliem – princis un princese.

Nevienam nav noslēpums, ka attiecības starp princi Hariju un viņa tēvu karali Čārlzu ir ļoti saspīlētas. Par spīti tam, ka situācija ģimenē nav vienkārša, Čārlzs saviem mazbērniem neatņems augstdzimušo titulus. Harija un Meganas Mārklas trīsgadīgais puisēns nu godājams par princi Ārčiju, bet gadu vecā Lilibeta ir princese Lilibeta.

Video

Pirms dažiem gadiem, kad Megana Mārkla sniedza interviju Oprai Vinfrijai, viņa atklāja, ka tad, kad Ārčijs vēl nebija dzimis, viņai pateikts, ka bērnam nepienāksies karaliskais tituls.

Bekingemas pils ir solījusies savā mājaslapā atjaunināt informāciju par karaļnama sastāvu, iekļaujot tajā mazo princi Ārčiju un princesi Lilibetu.

Lilibeta Diāna ir astotā rindā uz karalisko troni, bet Harijs patlaban ir sestais šajā pēctecības līnijā. Harija dēls Ārčijs ierindojas septītajā pozīcijā.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Ak mans Dievs! Man arī ir gadījies tā! Tas tiešām ir tik absolūti haotiski! Lai Jums ir brīnumiem pilna diena un, lai Jums panna cota stāv klāt!

    Ar cieņu, Ilona Ģertrūde Bite.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here