Pieci vienkārši padomi, kā garšīgi paēst un iztērēt pēc iespējas mazāk naudas.

Izmanto sociālos tīklus

“Seko” sev iecienīto restorānu un kafejnīcu profiliem. Tā tu nepalaidīsi garām informāciju par akcijām, atlaidēm, īpašajiem piedāvājumiem un konkursiem.

Pasaki, ka tev ir svētki

Ja tu dodies uz restorānu īpaša gadījuma vadīta (piemēram, svinēt dzimšanas dienu vai kāzu jubileju), rezervē galdiņu laicīgi un paziņo personālam par to, ka tev ir svētki. Daudzas iestādes jubilāriem piedāvā atlaides.

Pat, ja nekādu īpašo piedāvājumu jubilejām restorānā nav, var gadīties, ka tu saņemsi komplimentāro šampanieša glāzi vai desertu.

Ieplāno laicīgi

Lai ietaupītu, pirms došanās uz restorānu izpēti viņu mājaslapu vai sociālo tīklu profiles. Varbūt restorāns piedāvā atlaides konkrētā dienas laikā vai nedēļas dienā; varbūt viņiem ir “pērc 2 maksā par 1” piedāvājums. Saskaņo to ar saviem plāniem, izpēti cenas un dodies tad, kad tavam maciņam tas būs izdevīgāk.

Izvairies no svētku dienām

Privātos svētkos restorānā var dabūt atlaidi, bet, ja runa ir par oficiāliem svētkiem (Jaunais Gads, Sieviešu diena, Valentīndiena), tad no restorāniem labāk būtu izvairīties.

Pirmkārt, ir iestādes, kas svētku dienās paaugstina cenas. Otrkārt, cilvēku, kas tajā dienā gribēs apmeklēt restorānu, būs daudz vairāk, tāpēc pastāv risks, ka tev būs ilgi jāgaida savs pasūtījums vai arī vispār pie galdiņa netiksi.

Dalies ar ēdienu un nepasūti daudz

Pilnvērtīgas vakariņas, kas sastāv no startera, pamatēdiena, deserta un dzērieniem var daudz izmaksāt. Jau laicīgi novērtē porciju izmēru un apdomā, vai spēsi visu apēst. Varbūt labāk izvēlēties kaut ko vienu? Ja tu neesi desertu mīle, tad vari ierosināt paņemt vienu desertu uz diviem.

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?