Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt! Tā ir brīnišķīga iespēja, kad izveidot un plašākai auditorijai atrādīt savu Adventes vainagu. Darināti no egļu skujām, čiekuriem, lentītēm un pat makaroniem – tie var būt tik dažādi. Bet varbūt Tu esi izveidojusi vienkāršu kompozīciju ar svecēm? Konkursam derēs abi! Iesūti savu foto un piedalies!

Balva – „Sportlex” sporta klubu abonements (Vienotais abonements uz fitnesa klubiem, baseiniem, jogas studijām, skvošu, cīņām, CrossFitu un citām sporta aktivitātēm).

Kas jādara?

-Līdz 4.decembra plkst. 23.59 iesūti fotogrāfiju, kurā redzams Tavs adventes vainags vai kompozīcija (bildi sūti uz info@dieviete.lv, norādot arī savu vārdu un uzvārdu).

Kā notiks konkurss?

– 5. decembrī visas iesūtītās autoru fotogrāfijas publicēsim Dieviete.lv Facebook un Draugiem.lv profilos, kur arī notiks balsošana par labāko fotogrāfiju*.

– Par konkursa uzvarētāju kļūs fotogrāfija, kura gūs lielāko atzinību (kopā skaitot gan Facebook, gan Draugiem.lv gūtās balsis (patīk atzīmes)).

– Uzvarētāju paziņosim 14. decembrī pēc plkst. 12:00 šajā rakstā un pie attēla sociālajos tīklos.

Lai veicas! 

Apsveicam, par konkursa uzvarētāju kļūst Evija Stūrmane un viņas zaļais vainadziņš! Šis vainags Facebook un Draugiem.lv balsojumā ieguva 111 balsis! 🙂

*Atsūtot savu fotogrāfiju, Tu piekrīti tam, ka portāls Dieviete.lv fotogrāfijas drīkst izmantot un publicēt pēc saviem ieskatiem bez atlīdzības.

 

Autors: Dieviete.lv 30.11.2017

Atjaunots 14.12.2017

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?