Saseksas hercogienes Meganas stils pēdējo gadu laikā ir mainījies, un īpaši lielu uzmanību tas izpelnījās tad, kad viņa saderinājās ar princi Hariju. Šogad Megana Mārkla kļūst par pirmo karaliskās ģimenes pārstāvi vēsturē, kas nominēta “Teen Choice Award” balvai, raksta “Harper’s Bazaar”.

Meganai ir iespēja iegūt stila ikonas balvu, taču konkurence ir diezgan stilīga un spēcīga: aktrise Bleika Laivlija, dziedātājs Harijs Stailzs, grupa “Migos”, aktieris Čadviks Bouzmans un aktrise Zendaja, kura šajā kategorijā uzvarēja 2014.gadā. 

Neraugoties uz to, ka svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks Meganas iepriekšējā dzīvesvietā, Kalifornijā, hercogiene diezvai pasākumu apmeklēs. Taču cilvēki tāpat var par viņu balsot un, kas zina, varbūt tieši viņa kļūs par stilīgāko slavenību tīņu acīs.

Can’t get enough of them ?? #meganmarkle #princeharry Rp: @shoppricelesshq ✨

A post shared by ShopPriceless.com (@shoppriceless) on

Meganas kandidatūra ir tikusi izvirzīta arī Emmy balvai par viņas sniegumu seriālā “Suits”. Tomēr vēl nav zināms, vai viņa iekļūs labāko sarakstā, jo konkurence vienmēr ir diezgan liela un spēcīga. Emmy nominācijas un to kandidāti tiks paziņoti 12.jūlijā.

 

Autors: Dieviete.lv

 
1 komentārs
  1. Sandy 2 gadi ago

    Pelēka pele ne stila ikona. Keita ir tūkstoš reižu stilīgākā

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?