Oficiālās prinča Luisa kristību fotogrāfijas ir klāt. Fotogrāfijās, kuras ir uzņēmis britu fotogrāfs Matt Holyoak, ir redzams gan princis, gan viņa vecāki, krustvecāki un citi ģimenes locekļi.

Fotogrāfijas tika uzņemtas pēc kristību oficiālās daļas. Viena no skaistākajām fotogrāfijām ir tā, kurā ir redzams Kembridžas hercogu pāris ar saviem bērniem princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu, Saseksas hercogu pāris, kā arī prinča Viljama un prinča Harija tētis princis Čārlzs ar savu sievu, Kamillu.

Ketrīna un Viljams tika iemūžināti arī skaistā ģimenes portretā, kurā var novērot to, cik ļoti ir izauguši viņu bērni.

Viena fotogrāfija koncentrējas uz Kembridžas hercogieni un princi Luisu. Tieši šajā fotogrāfijā ir redzama mātes un bērna saikne un mīlestība.

Vienā fotogrāfijā parādījās arī mazā prinča krustvecāki. Tie ir Nicholas van Cutsem, Lucy Middleton, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade, and Hannah Carter.

Karaliene Elizabete II un princis Filips gan kristībās un fotosesijā nepiedalījās. Tas nebija veselības apsvērumu dēļ. Tas, ka viņi nepiedalīsies kristībās, bija zināms jau sen, jo tajā laikā viņi pildīja citus pienākumus Norfolkā un Londonā.

Jau vērstījām, ka Kembridžas hercoga Viljama un hercogienes Ketrīnas 11 nedēļas jaunais dēls tika kristīts pirmdienā, 9.jūlijā, Sv.Džeimsa pils Karaliskajā kapelā. To darīja Kenterberijas arhibīskaps.

 

Autors: Dieviete.lv

 
3 Comments
 1. vivi 11 mēneši ago

  Skaisti.

 2. Doremi 11 mēneši ago

  Laimīga ģimene,visi tik skaisti,

  Princesei
  Diānai no debess maliņas liels prieks,par saviem dēliem bumbiņu ģimenēm

  • Author
   Galvenā redaktore 11 mēneši ago

   Tā noteikti ir 🙂

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?