“Tēvu un meitu attiecības ir ļoti svarīgas. Man ir 12 gadus veca meita, tas man ir palīdzējis arī seriālā “Pāreja””, saka Marks Pols, kurš seriālā atveido galveno lomu – federālo aģentu. Pasaules mēroga atpazīstamību aktieris ieguva pēc savas dalības 90.gadu populārajā seriālā “Glābējzvans”, kurā attēloja saldā puiša Zaka tēlu. Aģenta meitu “Pārejā” attēlo jaunā aktrise Sanija Sidneja.Jaunais spriedzes seriāls skatāms katru trešdienu FOX kanālā.

Lai arī stāsts vistiešākajā tā nozīmē atspoguļo to, kā cilvēki tiek pārvērsti par asinssūcējiem šaušalīgās slimības dēļ, autora sākotnējais mērķis ir bijis mazliet citādāks. Šis stāsts netika rakstīts ar domu, ka tas būs par vampīriem vai atbildīs kādam noteiktam žanram, tas tika rakstīts par tēva un meitas attiecībām. Kā izrādās, autors darbu sarakstījis meitai, kura spēlējoties pajautājusi, lai viņš uzraksta stāstu par meiteni, kura izglābj pasauli.

Video

Uz jautājumu, cik svarīgas, tad reāli ir tēva un meitas attiecības seriāla scenārija autorei, viņa atbildēja: “Šīs attiecības ir tas, kas pievilka mani šajā grāmatā un palīdzēja to padarīt par žanra seriālu. Stāsts kopumā ir tik liels un episks, taču beigās viss guļas uz viena vīrieša un mazas meitenītes pleciem – tā ir šī stāsta dvēsele.”

Elpu aizraujošs, spriedzes un emociju bagāts seriāls, kuru ar nepacietību skatītāji gaidīja visā Eiropā. Seriāls “Pāreja” ir tapis pēc rakstnieka Džastina Kronina populārās grāmatu triloģijas motīviem. 

Tā centrā ir projekts NOAH, slepena medicīniskā iestāde, kur zinātnieki eksperimentē ar bīstamiem vīrusiem, kas varētu dziedēt visas slimības vai vienlaikus iznīcināt arī visu cilvēci. Par “izmēģinājuma trusīti” tiek izvēlēta jauna meitene – Eimija Belafonte (Sanija Sidneja – “Slēptās figūras”, “Žogi” ). Federālajam aģentam Bredam Volgastam (Marks Pols Goselārs – “Iemetiens”, “Glābējzvans”) tiek dots uzdevums viņu nogādāt uz projektu NOAH, taču Volgasts izlemj meiteni paglābt no iespējamās bojāejas un sāk bēguļot. Galu galā Volgasts kļūst par meitenes surogāttēvu, jebkuriem līdzekļiem cenšoties viņu pasargāt no šā projekta, taču to apgrūtina fakts, ka ziņās tiek izsludināta vīrieša meklēšana.  

Bredam un Eimijai būs jāstājas pretī projekta galvenajiem zinātniekiem: mēra kundzei Nikolai Saikai (Karolīna Čikezija – “Šanaras hronikas”), dakterim Džonasam Līram (Henrijs Ians Kusiks – “Pazudušie”), kā arī bijušajam flotes īpašajam aģentam Klārkam Ričardsam (Vinsents Pjaca – “Pagrīdes impērija”, “Izglāb mani”), kuru Breds pats pirms tam bija trenējis. 

“20th Century Fox Television” veidotā seriāla “Pāreja” scenārija autore ir Liza Heldena. Izpildproducents – “Emmy”, Zelta Globusa un “Oskara” balvu ieguvējs Ridlijs Skots (“Gladiators”, “Marsietis”), bet režisors – Mets Rīvss (“Kloverfīlda”, “Pērtiķu planētas atmoda”).  

Skaties aizraujošo seriālu “Pāreja” kanālā FOX trešdienās plkst. 22:00.

Autors: Fox

 

 
1 komentārs
  1. lkjhgf 1 gads ago

    Kapac tas filmas rada kautkada nesaprotama valoda.?

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?