25 C
Rīga
piektdien, augusts 7, 2020

10 Dailes teātra izrādes iespējams noskatīties internetā pilnīgi bez maksas! (+VIDEO)

 

Kamēr Dailes teātrim ir liegta iespēja demonstrēt izrādes uz skatuvēm, tas atver digitālo izrāžu arhīvu, piedāvājot noskatīties desmit iestudējumus.

Sadarbībā ar Latvijas Televīzijas īstenoto projektu “Teātris.zip” Dailes teātris ir padarījis pieejamas skatīšanai internetā desmit izrādes, no kurām trīs paredzētas bērnu auditorijai – 2011.gadā Lauras Grozas-Ķiberes iestudētā “Vārnu ielas republika”, 2016.gadā Pētera Liepiņa iestudētā “Jērādiņa”, 2014.gadā iestudētā Grozas-Ķiberes “Pīters Pens”.

Video

Vienlaikus Dailes teātris skatītājiem piedāvā arī divus mūziklus – režisores Ineses Mičules 2011.gadā iestudēto “Marlēnu” un režisora Dž.Dž.Džilindžera 2013.gadā iestudēto “Oņeginu”.

Tāpat var noskatīties tādas dramatiskās teātra izrādes kā režisora Dž.Dž.Džilindžera 2010.gadā iestudēto “Mariju Stjuarti” un 2015.gadā iestudēto izrādi “Saules bērni”, režisora Regnāra Vaivara 2010.gadā iestudēto izrādi “Aija pēc Jaunsudrabiņa”, režisora Mihaila Gruzdova 2016.gadā iestudēto “Granātu krāsas aproce” un 2016.gadā režisora Dmitrija Petrenko “Iespējamo tikšanos”.

Izrādes ir skatāmas Dailes teātra sociālā medija “YouTube” kontā, bet pilns izrāžu saraksts un plašāka informācija par iestudējumiem atrodama teātra mājaslapas īpašajā sadaļā “www.dailesteatris.lv/starpbridis”.

Kā pavēstīja Leimane, šis ir īslaicīgs projekts. Izrādes būs pieejamas aptuveni mēnesi – laikā, kamēr valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un apmeklēt teātri klātienē nav iespējams.

Autors: nozare.lv

21.03.2020.
 

3 KOMENTĀRI

  1. Jūs rakstījāt, ka Dailes teātris dod iespēju bez maksas internetā noskatīties izrādi “Vārnu ielas republika”. Vai Jūs varētu atsūtīt linku uz šo ierakstu? Pirms trim dienām https://www.youtube.com/watch?v=js4doiHVXBw noskatījos daļu izrādes, iedevu linku un uzdevumu skolēniem, bet šodien video vairs nav pieejams. Varbūt Jūsu reklamētās iespējas links atrisinās problēmu?

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!