Modes māksliniece Indra Salceviča, TV personība Lelde Lietaviete un modes blogere Alīna Keller par savu veiksmes atslēgu gan ikdienai, gan sievišķības svētkiem sauc krāsas – gan apģērbā, gan mūsdienīgajā aksesuārā – viedtālrunī.

Foto: Publicitātes

 Šajā pavasarī modes māksliniece Indra Salceviča, izvēloties jaunu apģērbu vai aksesuārus, uzmanību aicina pievērst vienai no šīs sezonas top krāsām – koraļļu zilajai. “Šis tonis simbolizē jūru, mieru un atpūtu – tās lietas, ko mēs, sievietes, darbu skrējienā dažkārt sev neviļus liedzam.” Koraļļu zilā krāsa garderobē liecina par nosvērtību un apmierinātību ar sevi, savukārt aksesuāri labi sader ar citām krāsām un padara kopskatu harmonisku. Indra pati ikdienā savu tēlu papildina ar koraļļu zilās krāsas Samsung telefonu.

“Lai Sieviešu dienu padarītu īpašu, vispirms jāpadomā par sevi,” saka Indra, tāpēc viņas ieteikums citām dāmām ir sapucēties nevis vīram, draugiem vai kolēģiem, bet gan sev. “Ikvienai sievietei ir jāsvin sievišķības diena! Kāpēc gan lai viens no veidiem nebūtu sevis palutināšana ar kādu dāvanu – jauku našķi, košu mežģīņu kleitu vai friziera apmeklējumu?”

Foto: Publicitātes

TV personība Lelde Lietaviete ir pārliecināta – lai pavasarī uzziedētu krāsās un iemirdzētos, ir jāskatās dabā – tā pasaka priekšā, kad pelēkie un tumšie toņi ir jānoliek malā. “Ja nu uzreiz neesam gatavas mainīt visu koptēlu, labs starts ir aksesuāri,” saka Lelde un piebilst, ka par mūsdienīgu vizuālā tēla papildinājumu kalpo arī mobilās ierīces un planšetdatori. “Tā kā tos tik bieži turam rokās, tad noteikti patīkamāk izvēlēties tādu vizuālo dizainu, kas pašai sniedz prieku. Es dodu priekšroku Samsung Galaxy A5 zelta krāsā, kas iemirdzas saulainos toņos un atgādina par siltajām dienām, kuru drīz kļūs arvien vairāk.”

Foto: Publicitātes

Atsaucot atmiņā Milānas modes nedēļā redzēto, modes un Instagram blogere Alina Keller par šī pavasara noteicošo modē sauc rozā krāsu. Tā, tāpat kā Alīnas iecienītā baltā krāsa, garderobē ienes gaišumu un siltumu, kas ir jo īpaši svarīgi pēc ziemas.

Modes blogere dod priekšroku klasiskajam stilam. “Ikdienā apģērbā man vislabāk patīk neitrālas krāsas, lai ar aksesuāriem varētu eksperimentēt un pilnveidot savu tēlu. Savukārt izvēloties mobilās ierīces kā tā papildinājumu, dodu priekšroku melnajai krāsai, jo, pirmkārt, tā būs viegli kombinējama ar jebkura stilu, otrkārt, par īpašnieci atstās mierīgas un pašpārliecinātas personas iespaidu,” saka Alīna, kura pati kā vienu no saviem šādiem papildinājumiem sauc Samsung Galaxy A5 viedtālruni melnā krāsā. Viņa ir priecīga, ka arī viedtālruņu ražotāji seko līdzi tendencēm un piedāvā ierīces arī citās aktuālajās krāsās – baltajā un rozā.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?