-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Jaunā dokumentālā filmā eksperti šķetina patiesību par princeses Diānas traģisko nāvi

Warner Bros. Discovery 07/11/2022 22:53
 

Pirms 25 gadiem autoavārija mira tolaik slavenākā sieviete pasaulē – Velsas princese Diāna. Gadu desmitiem sabiedrībā ir virmojušas dažādas sazvērestības teorijas par negadījuma noslēpumainajiem apstākļiem, īpaši to, kurš bijis atbildīgs par katastrofālo notikumu. Tagad “discovery+” dokumentālā filma četrās daļās “Princeses Diānas nāves izmeklēšana” piedāvā unikālu, daudzpusīgu un ekskluzīvu ieskatu traģēdijas, kas polarizēja sabiedrību, detaļās un faktos.  

1997. gada 31. augusta rītā pasauli pāršalca ziņas par Velsas princeses Diānas nāvi – viņa cietusi autoavārijā Parīzē, kuras rezultātā gāja bojā gan viņa, gan viņas dzīvesbiedrs Dodi Fajeds (Dodi Fayed), gan automašīnas vadītājs Anrī Pols (Henri Paul). Divus gadus pēc avārijas Francijas policija paziņoja savu verdiktu – negadījumā vainojams princeses šoferis, kurš bijis alkohola reibumā un pārsniedzis atļauto ātrumu. Šis spriedums daudziem šķita nepatiess un nepamatots, jo Francijas izmeklētāji nespēja sniegt atbildes uz galvenajiem jautājumiem, kas bija lietas pamatā, tāpēc sabiedrībā gadu gaidā izplatījušās vairākas sazvērestības teorijas par notikušo, arī medijiem nerimstoši atspoguļojot jaunas teorijas par traģisko negadījumu. 

Tagad dokumentālajā filmā “Princeses Diānas nāves izmeklēšana” britu un franču detektīvi, medicīnas profesionāļi un augsta līmeņa eksperti pirmo reizi kameru priekšā atklāj faktus, kas tikuši noklusēti, un sniedz savu viedokli par to, kas notika traģiskajā naktī Parīzē. Viņi dalās savās zināšanās par katru šokējošu izmeklēšanas atklājumu, lai skaidrotu, kā un kāpēc princeses Diānas dzīve aprāvās tik strauji un kurš pie tā ir vainīgs. 

Filmas “Princeses Diānas nāves izmeklēšana” gaitā tiek aprakstītas un skaidrotas visas sabiedrībā izplatītākās teorijas par princeses traģisko nāvi. Tāpat lietā iesaistītās puses dalās ar saviem uzskatiem un pieredzi, lai cieņpilni un daudzpusīgi analizētu visus viedokļus un teorijas, kas sabiedrībā virmo jau vairākas desmitgades. Eksperti sniedz savu profesionālo viedokli, lai palīdzētu nošķirt faktus no realitātes un skaļus ziņu virsrakstus no patiesības, ļaujot skatītājam veidot uz faktiem balstītu viedokli par to, kas notika ar princesi Diānu un kā pasaulē visvairāk fotografētā sieviete nomira, mēģinot izvairīties no paparaci.

“Princeses Diānas nāves izmeklēšana” skatāma straumēšanas platformā “discovery+” nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here