4 C
Rīga
ceturtdien, novembris 26, 2020

Jaunas filmas visiem Harija Potera faniem! (+VIDEO)

Krista Klentaka speciāli Dieviete.lv
 
LONDON, ENGLAND – JULY 07: L-R Daniel Radcliffe, J.K Rowling, Emma Watson and Rupert Grint attend the world premiere of Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 at Trafalgar Square on July 7, 2011 in London, England. (Photo by Dave Hogan/Getty Images)

Jau pagājuši vairaki gadi kopš Harija Potera filmu sērijas beigām, bet kvēlākie fani ir izveidojuši vairākas jaunas filmas par Harija Potera burvju pasauli. Filmu kvalitāte ir pārsteidzoša, tā nebūt neliecina par amatieru darbu! Šīs filmas ir par burvju pasauli pirms Harija dzimšanas, tajās var uzzināt vairāk par Voldemorta pagātni, Harija vecākiem un Drako Malfoja ģimeni.

Atgādinām, ka 12. novembrī 2021. gadā mūs sagaida jaunākā “Fantastisko Būtņu” filma, kura ir īsts saldais ēdiens visiem Harija Potera faniem, šīs filmu sērijas stāsta par senākiem burvju pasaules laikiem. Dž. K. Roulinga šo stāstu radījusi par godu visiem Harija Potera faniem, jo lai gan lielākā daļa, Potera fanu ir jau savā disvedsmitgadē, viņi ir tik pat aizrautīgi burvju pasaules fanāti, kā bērnībā.

Interesantākais ir tas, ka Harija Potera filmas joprojām skatās ne mazums bērnu un pusaudžu, kas liecina, ka nekas daudz nav mainījies, šī filma gluži tāpat kā Ziemassvētku komēdija “Viens pats mājās” nezaudē savu aktualitāti pat pēc vairākiem gadiem. Grāmatu autore turpina savu darbu pie šiem fantastikas stāstiem. Viņa tos prasmīgi sapin vienā neatdalāmā stāstā, spēlējoties ar maģiskās pasaules pagātni un nākotni. Nesen savu slavas spozmi piedzīvoja rakstnieces sarakstīta luga “Harijs Poters un nolādētais bērns”. Tā tika demostrēta Lielbritānija un pat Amerikā! Šis stāsts nav ekranizēts, bet tas parāda Harija ģimenes dzīvi un to, kādas ir viņa bērnu gaitas slavenajā burvju skolā Cūkkārpā. Lugā redzami arī Drako Malfoja, Rona un Hermiones bērni. Tā vien šķiet, ka šis stāsts nekad nebeigsies.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!