-1 C
Rīga
piektdien, marts 5, 2021

Jauni skandāli karaliskajā ģimenē: Karalienes Elizabetes II radinieks apsūdzēts seksuālā uzbrukumā!

Dieviete.lv 14/01/2021
 

Karalienes Elizabetes II radinieks Saimons Bouss-Laions atzinis savu vainu seksuālā uzbrukumā. Saimons seksuāli uzmācies kādai 26 gadus vecai sievietei, tā vēsta BBC. 

Saimons Bouss-Laions ir karalienes Elizabetes II brālēna mazdēls. Saimons pērnā gada februārī Glemisas pilī (Glemisas pils ir karalienes Elizabetes II mātes bērnības mājas) uzbrucis kādai sievietei, viņš pret sievietes gribu esot ielauzies istabā, kurā viņa tonakt gulēja, un ar varu centies novilkt viņas naktskreklu, skūpstījis viņu, kā arī pieskāries viņas dzimumorgāniem, viņš draudējis sievieti seksuāli izmantot!

Jaunā sieviete nākamajā rītā par notikušo ziņojusi policijai. Saimons savu vainu nenoliedz un ir iekļauts dzimumnoziedznieku reģistrā… Viņš komentējis, ka incidenta naktī bijis par daudz iedzēris, bet saprot, ka alkohols nav attaisnojums viņa vardarbīgajai rīcībai.

“Es nedomāju, ka kādreiz spētu tā rīkoties, bet es uzņemos atbildību par notikušo. Es atvainojos sievietei, kā arī ģimenei, draugiem un kolēģiem par ciešanām, ko esmu radījis,” atzīst Saimons Bouss-Laions.

Par šo incidentu vīrietim var nākties ieslodzījumā pavadīt 5 gadus.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!