Ceturtdien, 14.jūnijā, Saseksas hercogiene Megana apmeklēja pirmo publisko pasākumu divatā ar karalieni Elizabeti II. Pēc bildēm spriežot, izskatās, ka viņas diezgan labi pavada laiku un jūtas ērti cita citas kompānijā.Vai tiešām Megana un karaliene ir labi sadraudzējušās?

Uz pasākumu, kurā tika atklāts jaunais Mersey Gateway tilts, Megana devās bez sava vīra prinča Harija, par savu transportlīdzekli izvēloties īpašo, karalisko vilcienu. Starp citu, braukt ar to viņu uzaicināja pati karaliene. 

Sēžot blakus, Megana un karaliene Elizabete izskatījās pavisam brīvi. Vienā brīdī karaliene pat sasmējās, bet Megana pieliecās tuvāk, lai kaut ko viņai pačukstētu.

Šis nav vienīgais pasākums, uz kuru Megana ar karalieni dosies. Tuvāko dienu laikā viņām vēl ir jādodas uz teātra atklāšanu Česterā, kur viņas tiksies ar jaunajiem aktieriem un ieturēs pusdienas, ziņo “Harper’s Bazaar”.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Komentāri: 2
  1. Es 2 gadi ago

    Kā tai Meganai nav riebīgi kaut kur iet kopā ar vecu tantiņu, pie tam tai tantei ļaunas acis, es gan ar tādu veceni nekur kopā neietu

  2. Lilita 2 gadi ago

    Tu “Es” pats kādreiz būsi tikpat vecs un riebīgs. Ļauns jau esi tagad “Es”

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?