21 C
Rīga
trešdien, jūnijs 16, 2021

Ļaudis šausminās par hercogienes Meganas kleitas izvēli (+FOTO)

 

Nepilnu mēnesi pēc pašu kāzām, Megana Mārkla un princis Harijs apmeklēja vēl vienas pavisam īpašas kāzas. Protams, nav nekāds pārsteigums, ka īpašu uzmanību izpelnījās jaunā hercogiene un tas, ko viņa bija uzvilkusi.

Šoreiz Saseksas hercogu pāris devās uz Harija māsīcas, Celia McCorquodale, kāzām, kas norisinājās nelielā baznīcā Linkonšīrā, Anglijā. Tā kā Celia ir princeses Diānas māsas meita, tad viņai bija tas gods savā lielajā dienā likt galvā to pašu diadēmu, kuru Diāna vilka savās kāzās 1981.gadā.

https://www.instagram.com/p/BkILKfVFsGt/?tagged=celiamccorquodale

https://www.instagram.com/p/BkIWbVqlOQA/?tagged=meghanmarkle

Daudzus fanus nepatīkami pārsteidza kāzu viešņas, hercogienes Meganas, tērpa izvēle. Cilvēki jau ir raduši pie viņas vienkāršajām un klasiskajām izvēlēm, tomēr šoreiz viņa esot nošāvusi greizi. Megana bija uzvilkusi Oscar de la Renta kleitu ar ziedu rakstu. Fani apgalvo, ka šī kleita Meganai it nemaz nepiestāv un izskatās pārāk “maisveidīgi” uz viņas smalkā auguma. Tomēr ir arī gana daudz fanu, kas apgalvo, ka siltai vasaras dienai šāda gaisīga un viegla kleita ir tieši laikā.

https://www.instagram.com/p/BkIV1xsHSSq/?tagged=meghanmarkle

Ko Tu domā par Meganas tērpa izvēli? Raksti komentāros!

 

 

Autors: Dieviete.lv

 

9 KOMENTĀRI

 1. , protams vasarai piemērota kleita un nekāda vaina arī uz kāzam, un tieši tievās sievietes var atļauties izksatīties ar šada veida kleitu nedaudz apalīgākas.

 2. drīzak es pievērstu uzmanību diadēmai, kā nekā tā lieta ir ar savu likteni, par to vajadzētu aidomāties.

 3. Neprotu spriest par citiem un arī pārējiem neiesaku. Katram sava gaume, katrs velk to, ko vēlas. Nav ko bāzt savu sīko, kaitinošo snīpi, kur nevajag.

 4. Cilvēkiem vajadzētu mazāk šausmināties par citiem un vairāk pievērst uzmanību sev. It īpaši tiem satrauktākajiem šuneļiem, kuri te žvankst 😀

 5. Nesaprotu, ko tik daudz var ta satraukties?
  Par ko isti?
  Lai tacu cilveks gerbjas ta ka grib. Vinas augums, vinas izvele. Mani tracina mulki, kuri sterso par citu cilveku gerbsanas stilu, veidu, izveli.
  Vai tiesam par maz savas dzives tiem blavejiem??????

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!