Ceturtdien, 21.jūnijā, Amerikas Savienoto Valstu Pirmā lēdija Melānija Trampa, devās uz Teksasu, lai apraudzītu bērnus, kas ir bijuši atņemti viņu vecākiem uz ASV robežas. Ja pirmajā brīdī šķita, ka Melānija veic labu darbu, tad drīz vien vērīgākie notikumu aculiecinieki mainīja savas domas.

Cilvēku uzmanību pievērsa jaka, kuru Pirmā lēdija bija uzvilkusi. Tā bija zīmola “Zara” militārā stila jaka, kuras mugurpusi rotā liels uzraksts “I really don’t care, do u?” (“Man ir vienalga, un tev?”). 

Protams, lidojuma laikā viņa uzvilka citu jaku, tomēr izdarīto vairs izlabot nevar. Līdz ko fotogrāfijas ar Pirmo lēdiju nokļuva internetā, sociālajos tīklos sākās plašas diskusijas, neizpratnes pilni jautājumi un pārmetumi par šādu apģērba izvēli. Daļa cilvēku ir pārliecināti, ka tieši šādas jakas izvēle nav nejaušība un ka tā noteikti nebija piemērota izvēle jau tā saspīlētajā situācijā. Un vispār, kopš kura laika Pirmā lēdija, kura vienmēr ir devusi priekšroku dārgiem apģērba zīmoliem, izvēlas masu produkciju?

Atbildē uz šo situāciju, Stephanie Grisham, kas ir Pirmās lēdijas komunikācijas vadītāja, paziņoja, ka “tā ir tikai jaka. Tur nav nekādu slēpto ziņojumu”. Viņa arī piebilda, ka mēdijiem būtu vairāk jāpievērš uzmanību tam, ko Trampas kundze dara, nevis tam, ko viņa velk mugurā. 

Ko Tu domā par šādu apģērba izvēli?

 

 

Materiāli rakstam no “Glamour”

Autors: Dieviete.lv

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?