Jau piekto gadu no 14. novembra līdz 5. decembrim tirdzniecības centrā “Mols” konkursa “Latvijas Gada auto 2019” ietvaros ikvienam interesantam būs iespēja apskatīt lielformāta fotoizstādi un piedalīties balsošanā par sev tīkamāko automašīnu titulam “Mola Gada auto 2019”.

 Šī gada 13. oktobrī, pie t/c “Mols” stāvvietā, norisinājās konkursa “Latvijas Gada auto testa diena”, kurā ikvienam interesentam bija iespēja izbraukt testa braucienu ar automašīnām, kas pretendē uz “Latvijas Gada auto 2019” titulu. Pēc testa brauciena apmeklētāji varēja piedalīties bezmaksas semināros par drošu braukšanu.

Galerija

“Mola simpātija” tiek pieskaitīta pie Vislatvijas vērtējuma, noskaidrojot “Latvijas gada auto 2019 Tautas simpātiju.” Aizvadītajā gadā par “Latvijas Gada auto tautas simpātiju 2018” tika saņemtas 11 335 balsis, kā rezultātā titulu “Latvijas Gada auto Tautas simpātija 2018” ieguva Volvo XC60, par kuru nobalsoja 2 760 cilvēki.

Jau no 14. novembra ikviens varēs piedalīties “Latvijas Gada auto 2019” tautas simpātiju balsojumā. To varēs izdarīt gan interneta vietnē gadaauto.iauto.lv, gan klātienē t/c Mols. Aicinām apmeklēt t/c Mols un piedalīties tautas balsojumā. Par katru pirkumu, kas veikts kādā no t/c Mols veikaliem, jūs saņemsiet balsošanas kuponu, kuru varēsiet iemest balsošanas kastēs pie auto, kas jūs uzrunājis visvairāk. Balsošana notiks T/c Mols centrālajā zālē, kurā būs izstādītas visu automobiļu lielformāta fotogrāfijas.

“Latvijas Gada auto 2019” titula ieguvējs tiks paziņots svinīgā apbalvošanas ceremonijā 7. decembrī plkst. 20.00.

“Jau piekto gadu tirdzniecības centra “Mols” apmeklētājiem būs lieliska iespēja nobalsot par konkursa “Mols Gada auto 2019” titula ieguvēju. Tirdzniecības centra “Mols” apmeklētāji ar interesi līdzdarbojās šajā konkursā, tāpēc prognozējam aktivitāti arī šajā gadā. Aicinām ikvienu tirdzniecības centra “Mols” apmeklētāju no 14. novembra līdz 5.decembrim balsot par sev tīkamāko automašīnas modeli” par konkursa aktivitātēm stāsta t/c “Mols” menedžere Liene Karpova.

 Konkursa “Latvijas Gada auto 2019”, kurš šogad norisināsies 20 reizi, varēja pieteikt tikai pašus jaunākos automobiļus, kuru reģistrācija Latvijā ir pēc 1. Oktobra 2017. gadā. Kopumā šogad par titulu “Latvijas Gada auto 2019” cīnīsies ap 30 automobiļi, tai skaitā – BMW X3, Škoda Fabia, Subaru XV, Citroen C3 Aircross, Audi A6, Audi A7 Sportback, Audi Q8, Ford Focus, Honda CR-V, Suzuki Swwift, Lamborghini Urus, KIA Sportage, KIA Ceed, Peugeot Rifer, Peugeot 508 un daudzi citi.

Konkursa “Latvijas Gada auto” mērķis ir ar kompetentas žūrijas, autoražotāju un mediju atbalstu pievērst Latvijas sabiedrības uzmanību jaunākajiem autoražotāju sasniegumiem, kas ir pieejami Latvijas tirgū. Šogad galvenais titula ieguvējs tiks paziņots apbalvošanas ceremonijā 7. decembrī, bet līdz tam ikviens var nobalsot par tīkamāko automašīnas modeli. Tituls “Latvijas Gada auto” tiek pasniegts kopš 1998. gada.

Vairāk informācijas par pasākuma norisi: www.mols.lv;www.gadaauto.lv

Par t/c „Mols”

Tirdzniecības centrs „Mols” 1998. gadā tika atklāts kā viens no pirmajiem tirdzniecības centriem Latvijā, tāpēc šobrīd „Mols” uzskatāms par pieredzes un tradīcijām bagātāko tirdzniecības centru, kas izceļas ar augstu apkalpošanas kvalitāti un patīkamu atmosfēru, kā arī tādiem veikaliem, kas nav atrodami citos tirdzniecības centros Latvijā. “Mols” ir kļuvis ne tikai par ērtu un mūsdienīgu iepirkšanās centru, kas piedāvā plašu preču klāstu un dažādus pakalpojumus, bet arī par vietu, kas regulāri saviem klientiem bez maksas sniedz dažādus aizraujošus pasākumus. “Mols” izceļas ar to, ka ir ērti pieejams tieši autobraucējiem, tādēļ tā attīstībā arvien vairāk tiek domāts par autobraucēju ērtībām, kā arī viņus interesējošu preču, pakalpojumu un pasākumu klāstu.

Autors: t/c “Mols”

13.11.2018.

 

 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?