Princis Harijs un Megana Mārkla apciemojuši tās ģimenes, kuru tēti un vīri atrodas armijas iesaukumā. Megana un Harijs apciemoja viņu sievas ar bērniem un kāda divu bērnu māmiņa Sjūzija Stringellova padalijās ar iespaidiem pēc šīs tikšanās.

Princis Harijs ļoti iztaujājis Sjūziju, viņš vēlējies zināt kā tas ir audzināt diva atvases. Sjūzija dalījusies ar dažādiem padomiem un Harijs atzinis, ka viņš sapņo par brālīti mazajam Ārčijam, taču viņš nedaudz baidoties no tik lielas atbildības. Arī vairākas citas māmiņas piebalsoja, ka bija patiešām jūtams, ka princis Harijs un Megana gatavojas savam otrajam bērniņam. Interesanti, ka agrāk princis Harijs atzinies, ka viņi ar Meganu plāno maksimums divus bērnus, jo tādejādi viņi varēs sabalansēt savu darbu ar ģimenes dzīvi. Megana esot padalījusies ar informāciju, ka mazulītis Ārčijs ir sācis rāpot un ka viņam jau ir divi zobi. 

Britu bukmeikeri prāto, ka Meganas un Harija ģimenē piedzims otrais mazulis un ļoti iespējams jau 2020.gadā. Pirms dažām dienām rakstijām, ka Megana un Harijs apmeklēja kādu Piemiņas pasākumu, kurā Meganas izvēlētā kleita daudziem šķita visai aizdomīga un raisīja runas par hercogienes iespējamo grūtniecību.

Foto

View this post on Instagram

‪This evening The Duke and Duchess of Sussex accompanied Her Majesty The Queen and members of @TheRoyalFamily to the annual @RoyalBritishLegion Festival of Remembrance. This special event, which has taken place every year since 1923 at the @RoyalAlbertHall, commemorates all those who have lost their lives in conflicts.‬ • ‪This year’s Festival marked the 75th anniversary of a number of crucial battles of 1944, with a particular emphasis on the collaboration and friendship of the British, Commonwealth and Allied armies who fought them. A unique tribute was given to acknowledge those involved both past and present, culminating in a special parade of some of the last surviving veterans who fought and served in 1944.‬ • ‪Their Royal Highnesses, who last year attended their first Festival of Remembrance together, were honoured to once again pay tribute to all casualties of war and remember those that have made the ultimate sacrifice for their country.‬ ‪#FestivalOfRemembrance ‪#WeWillRememberThem‬ Photo © PA / Royal British Legion

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?