8 C
Rīga
trešdien, oktobris 28, 2020

Jauns skandāls: Megana Mārkla nebeidz pārsteigt

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla un princis Harijs turpina savu cīņu par taisnību, pašlaik viņa un Harijs tiesājoties ar britu medijiem. Pavisam nesen Megana pārtraukusi sadarbību ar savu advokātu Deividu Šerbornu, kurš bija arī prinča Harija mammas, princeses Diānas, juridiskais pārstāvis!

Deivids juridiski pārstāv tādas slavenības kā aktieri Džoniju Depu, ASV prezidentu Donaldu Trampu, dziedātāju Eltonu Džonu, futbolistu Deividu Bekhemu, mūziķi Miku Džegeru, modeli Keitu Mosu, aktrisi Keitu Vinsletu, aktieri Džūda Lovu un daudzus citus ietekmīgus cilvēkus.

Megana pārtraukusi sadarbību ar Deividu pēc tam, kad šī gada maijā viņas intereses tiesā piedzīvoja zaudējumu pret izdevumu “Mail on Sunday”. Šis zaudējums Meganai un Harijam izmaksāja aptuveni 69 000 eiro. Meganas jaunais advokāts ir Džastins Rašbruks, kurš kā izrādās ir Deivida Šerborna lielākais konkurents!

Džastins paspējis piedalīties kādā tiesas sēdē kā Meganas advokāts. Sēdē par galveno tēmu tika izvirzīts jautājums par nesen iznākušo grāmatu “Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family”, grāmata stāsta par prinča Harija un Meganas Mārklas dzīvi. Izdevuma “Mail on Sunday” juristi centušies pierādīt, ka Megana ir sadarbojusies ar grāmatas autoriem – Omīdu Skobiju un Karolīnu Djurānu, un pati personīgi izpaudusi visu informāciju par sevi. Džastins pastāvēja uz to, ka ne Megana, ne viņas vīrs nav autoriem snieguši nekādas intervijas vai nodevuši privātās fotogrāfijas, kuras ir izmantotas grāmatas lappusēs. Nākošā tiesas sēde norisināsies vien 2021.gada 11.janvārī.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!